Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Cobra Kai i The Expanse Explode w 2022 r.

To zupełnie nowy rok, z nową partią programów, które znalazły się na szczycie list przebojów telewizyjnych.

Otwarcie 2022 na szczycie zarówno australijskich cyfrowych, jak i ogólnych oficjalnych list przebojów to czwarty sezon Kobra Kai. Serial służy jako kontynuacja oryginalnych filmów Karate Kid, a ostateczne wydanie pojawiło się na Netflix pod koniec 2021 roku. Ten sezon jest pierwszym wyprodukowanym przez Netflix po zakupie serialu z YouTube TV.

Dobra wiadomość dla fanów, sezon 5 został już zatwierdzony i jest w drodze na ekrany. Chociaż nie ma jeszcze daty premiery, współtwórz Jana Horowitza Na Twitterze ujawniono, że zdjęcia do piątego sezonu dobiegły końca.

w tym tygodniu Kobra Kai Przyszedł o 29,43 punktu powyżej średniej rynkowej w Australii i 13,41 punktu powyżej średniej rynkowej w Nowej Zelandii.

Across the Trench, dramat science fiction Amazon Prime Przedłużenie Zdobył szczyty zarówno na nowozelandzkim zestawieniu Digital Originals, jak i na ogólnych listach przebojów.

Serial rozpoczął swój szósty i ostatni sezon 14 stycznia, potwierdzając, że serial nie powróci w siódmym sezonie, chociaż seria książkowa – która obejmuje dziewięć książek – trwa nadal.

w tym tygodniu Przedłużenie Był o 20,17 punktu powyżej średniej rynkowej w Australii i 18,39 punktu powyżej średniej rynkowej w Nowej Zelandii.

Po wydaniu drugiego sezonu w grudniu był to dla niego ogromny powrót Magik. Zainspirowany serią książek o tym samym tytule autorstwa polskiego pisarza Andrzej Sapkowski, kibice zostają przetransportowani z powrotem na kontynent.

koło czasu Nadal dobrze sobie radzi, po obszernym przeglądzie wszystkich czterech wykresów pod koniec 2021 r.

READ  Loki, odcinek 5, Potwory w pracy, Major Grom Plague Doctor: Co obejrzeć 7 lipca

Seria oparta jest na Robert JordanPowieść o tym samym tytule opowiada historię Maureen.Rosamund Pike) i jest członkiem Aes Sedai, organizacji kobiet, które potrafią używać magii, zwanej Jedyną Mocą. Moiraine zabiera grupę czterech osób w podróż dookoła świata, wierząc, że jedna z nich może być wcieleniem smoka – potężnej jednostki, która ma albo uratować świat, albo go zniszczyć.

w tym tygodniu koło czasu Był o 17,22 punktu powyżej średniej rynkowej w Australii i 15,7 punktu powyżej średniej rynkowej w Nowej Zelandii.