Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Co wiesz o Mistrzostwach Kobiet w Tenisie w San Diego?

Co wiesz o San Diego Open w przyszłym tygodniu w Barnes Tennis Center?

San Diego Otwarte WTA 500

tło: To inauguracyjna edycja tego turnieju i pierwsza impreza WTA w rejonie San Diego od 2015 roku w La Costa Resort & Spa.

Portfel i punkty: 757 000 $, w tym 116 340 $ dla Mistrza; 500 punktów w rankingach WTA.

Kiedy: Kwalifikacje, od soboty do niedzieli; Losowanie główne, od poniedziałku do października. 16 – półfinały, godz. 14.00, 15 października; Finał singla, godz. 16.00, 16.10.

gdzie: Centrum tenisowe Barnes z dodatkowymi trybunami na 2300 miejsc na korcie centralnym i 500 na sąsiednim korcie.

powierzchnia: 32 graczy singlowych 16 drużyn deblowych.

Kąt ośmiokątny: Jest to jeden z 10 turniejów, których właścicielem lub operatorem jest Octagon Sports and Entertainment Network, globalna agencja talentów, której wpływ może znaleźć odzwierciedlenie w dziedzinie turniejów. Turniej działa na podstawie trzyletniego kontraktu w San Diego z opcją na kolejne dwa lata.

10 najlepszych graczy: Nie. 1 Iga Świątek (Polska), nr. 3 Anett Kontaveit (Estonia), nr. 4 Paula Badosa (Hiszpania), nr. 5 Aryna Sabalenka (Białoruś), nr. 6 Jessica Pegula (USA), nr. 8 Coco Gauff (USA) i nr 10 Caroline Garcia (Francja). Stadion mieści 16 z 20 najlepszych graczy.

Powrót French Open? Możliwe wyjście na powtórkę tegorocznego finału French Open pomiędzy Świątkiem a Gave. Świątek wygrał ten turniej, a później US Open.

Bliźniaki turniejowe: Turniej ten odbędzie się dwa tygodnie po finałach drugiej edycji ATP Tour, znanej również jako San Diego Open. Turniej mężczyzn jest prowadzony jednorazowo na podstawie rocznego kontraktu bez zobowiązań w przyszłości.

dzikie karty: Amerykanin Sloane Stephens, mistrz US Open 2017, dostaje dzikie podanie. Kiedy zająłem trzecie miejsce, byłem obecnie na miejscu 50. Kanadyjka Leila Fernandez, która w zeszłym roku dotarła do finału US Open, również dołączyła do głównego losowania, zajmując 38. miejsce.

READ  Meghan Markle ma na sobie biały kombinezon Valentino na Invictus Games

bilety: Ceny wahają się od 20 USD do 60 USD i więcej w ciągu ostatnich czterech dni. Dostępne są również opcje VIP.

parking: 20 USD zaliczki online lub 25 USD na miejscu w South Shores Park, niedaleko Sea World, z transferem na miejsce. Parking VIP znajduje się tylko na terenie turnieju.

telewizja: Na kanale Tennis Channel zaplanowano transmisję na żywo z półfinałów i finałów. Wcześniej w tym tygodniu relacje z innych turniejów na całym świecie byłyby nierówne.

Połączony: barnessdopen.com