Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Co oznacza polityka testowania przeżycia COVID dla studentów Albany?

Wraz ze wzrostem liczby przypadków COVID-19 na początku roku kalendarzowego niektóre okręgi szkolne, w tym Albany, zwróciły się ku zdalnemu nauczaniu, aby pomóc spowolnić rozprzestrzenianie się choroby.

Szkoły publiczne w Nowym Jorku przygotowują się do rozpoczęcia nowego roku szkolnego z lekcjami osobistymi

Szkoły w całym Nowym Jorku przygotowują się do roku 2021-22 spędzonego osobiście / Getty Images

Teraz, gdy liczba przypadków powoli zaczyna spadać, system szkolny w Albany przyciąga uczniów z powrotem do klasy, ale tym razem z uwagą. Nazywają to systemem „testu przetrwania”, który jest wdrażany w całym regionie.

Czym więc jest ten system „testu przetrwania” i czy naprawdę pomaga uczniom uniknąć przerażającego scenariusza uczenia się na odległość?

Odpowiednio nazwany system, o którym mowa, umożliwia uczniom zidentyfikowanym jako zagrożone pozytywnym wynikiem testu opuszczenie klasy, wykonanie szybkiego testu antygenowego, a w przypadku wyniku negatywnego powrót do klasy i codziennych zajęć szkolnych. W artykule zamieszczonym w ABC News 10, dyrektor okręgu szkolnego Guilderland, dr Mary Wells, stwierdziła, że: 181 uczniów przystąpiło do tego testu Przez dwa tygodnie wszyscy mogli pozostać w szkole.

Gdyby tego nie zrobili, musieliby zrezygnować ze szkoły i poddać się kwarantannie na dwa tygodnie.

Frekwencja w szkołach publicznych w Nowym Jorku spada podczas obecnego Covid Spike

Większość studentów i pracowników z Nowego Jorku nosi w tym roku maski /Getty Images

Teraz są pewne wady. Ten system testowy jest specyficzny dla regionu, a do tej pory tylko niektóre regiony uczestniczą w całym regionie i kraju. Niektóre zajęcia pozaszkolne są nadzorowane w całym stanie, co oznacza, że ​​niektóre dzieci, które nie muszą „poddawać kwarantannie” w godzinach szkolnych, nadal muszą „poddawać kwarantannie” te zajęcia.

Muszę jednak powiedzieć, że ten nowy system testowania jest fantastyczny i bardzo się cieszę, że został wdrożony w wielu regionach na obszarze metropolitalnym. Pisałem o tym w zeszłym tygodniu, ale spędzenie sześciu miesięcy jako długoterminowy nauczyciel zastępczy podczas uczenia hybrydowego wiele mnie nauczyło o szkodach, jakie długoterminowe uczenie się na odległość może wyrządzić dzieciom i ich rozwojowi społecznemu.

Protestujący wzywają Cuomo do ponownego otwarcia Nowego Jorku przed koronawirusem

Wezwania do „Open Upstate” trwały przez całą pandemię / Getty Images

Stworzenie opcji, która pozwoli większej liczbie uczniów pozostać w klasie, pomoże im tylko na dłuższą metę i pomoże całym klasom wrócić do normy akademickiej i społecznej, której każde dziecko musi doświadczyć w swoim młodym życiu.

Te 10 miast Nowego Jorku należy do 25 najbezpieczniejszych miast w Ameryce

CCTV Camera World sklasyfikowała 100 najbezpieczniejszych miast i miasteczek w Ameryce, a dziesięć miejsc w Nowym Jorku znalazło się w pierwszej 25. Oto miejsca, które byłyby najbezpieczniejsze w Empire State.

25 najczęściej wyszukiwanych tematów w Google w regionie stołecznym w 2021 r.

Masz problem? Potrzebujesz odpowiedzi? Po prostu wyszukaj to w Google! Oto 25 najczęściej wyszukiwanych tematów w Google w obszarze metropolitalnym w tym roku.