Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Co obejrzeć w weekend 24 lutego 2023 r.: laureaci nagród filmowych

To wielki tydzień dla pretendentów do Oscara w serwisach streamingowych. Wszyscy czterej wybrani przez nas kandydaci do nagród, którzy zostaną wyemitowani w ten weekend, są obecnie nominowanymi do Oscara. Będziemy z tobą szczerzy: trzy wybory sprawią, że będziesz naprawdę smutny. A czwarte nie jest dokładnie „ted lasso”. Mamy nadzieję, że jesteś gotowy na ciężkie rzeczy pod koniec zimowego weekendu.

Rywal do obejrzenia w ten weekend:Babilon

Więcej od GoldDerby

Może czekałeś, aż zabawna epopeja historyczna Damiena Chazelle pojawi się w streamingu, gdzie możesz zatrzymać ponad trzygodzinny film na przerwę w łazience. Brada Pitta, Margot Robbie, a Diego Calva wciela się w mieszkańców Hollywood, którzy próbują przetrwać przejście od niemych filmów do talkie. Film osiągnął gorsze wyniki pod wieloma względami — nie przyniósł zysków w kasie, zebrał mieszane recenzje krytyków i nie zdobył nominacji do Oscara — ale ma szansę na trzy Oscary w kategoriach technicznych: najlepsze kostiumy, najlepsza ścieżka dźwiękowa, i Najlepszy projekt.produkcja. Jest teraz przesyłany strumieniowo na Paramount +.

Inni kandydaci:

  • Wieloryb:: Brendana Frasera Jest najlepszym aktorem za swój przejmujący występ w tym dramacie A24. Gra Charliego, otyłego, chorego fizycznie i emocjonalnie mężczyznę, który próbuje naprawić swoje relacje z nastoletnią córką, z którą był w separacji (Umywalka Sadie). Jedynym powodem, dla którego nie jest pretendentem numer jeden do oglądania w ten weekend, jest to, że na żądanie I trzeba będzie za to zapłacić prawie 20 dolarów. „Babilon” to lepsza wartość, zwłaszcza w przeliczeniu na minutę.

  • Mówiące kobiety: Najmłodszy film nominowany w tym roku do nagrody dla najlepszego filmu jest już dostępny do kupienia na żądanie w Amazon, Apple TV lub wszędzie tam, gdzie kupujesz filmy na żądanie. Pisarz reżyser Sarah Polly Była także nominowana do nagrody za najlepszy scenariusz adaptowany za film o kobietach z ultrakonserwatywnej społeczności religijnej, które powstały przeciwko męskim oprawcom.

  • Dom z odłamkówTen wstrząsający film dokumentalny o ukraińskim sierocińcu położonym w pobliżu frontu wojny jest nominowany do nagrody dla najlepszego filmu dokumentalnego. Jest emitowany na żądanie w pierwszą rocznicę rosyjskiej inwazji na Ukrainę. Można go kupić na Amazon, Apple TV , YouTubie i nie tylko.

  • EO„: Jeśli masz ochotę na totalne załamanie emocjonalne, reżyserze Jerzego SkolimowskiegoWspółczesna opowieść na podstawie klasycznego „Au Hasard Balthazar” zrobi to za Ciebie. Polski film podąża za osłem o imieniu Eo, który przechodzi od właściciela do właściciela, czasem dobrego, a czasem okrutnego. Jest to prosta i mocna opowieść o ludzkiej naturze widzianej oczami zwierzęcia. Nominowany do nagrody najlepszy międzynarodowy film fabularny jest emitowany na kanale Criterion – razem z Au Hasardem Balthazarem, jeśli chcesz zobaczyć przygnębiającą sobowtórkę.

READ  oficjalnie. Wielka promocja dla Kolejarza Rawicz

duma Laureaci Oscarów 2023 są do 12 marca

Dokonaj swoich prognoz Teraz w Złotych Derbach. Pobierz naszą darmową i prostą aplikację Urządzenia Apple / iPhone Lub Android (Google Play) Rywalizuj z legionami innych fanów, a także z naszymi ekspertami i redaktorami, aby uzyskać najlepszy wynik dokładności przewidywania. Zobacz nasze Najnowsi bohaterowie prognoz. Czy możesz zająć pierwsze miejsce w naszych cenionych rankingach? Pamiętaj, aby zawsze aktualizować swoje prognozy, ponieważ mają one wpływ na nasze najnowsze kursy na torze wyścigowym, które przerażają hollywoodzkie głowy i gwiazdy. Nie przegap zabawy. Mów i dziel się swoimi gniewnymi opiniami na naszej stronie Popularne fora Gdzie 5000 liderów show-biznesu czai się każdego dnia, aby śledzić najnowsze nagrody. Każdy chce wiedzieć: co o tym myślisz? Kogo przewidujesz i dlaczego?

Subskrypcja Otrzymuj bezpłatny biuletyn Gold Derby z najnowszymi prognozami

Lepsze niż GoldDerby

Zapisz się do Biuletyn Złotych Derby. Aby uzyskać najnowsze wiadomości, śledź nas dalej FacebookI ŚwiergotI Instagram.

Kliknij tutaj, aby przeczytać cały artykuł.