Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Co łączy Batmana z wysoką szczerością i satanistycznymi wierszami?  |  Ordynans

Co łączy Batmana z wysoką szczerością i satanistycznymi wierszami? | Ordynans

Stan Gotham

W pewnym sensie gra Batmana czy Jokera stała się współczesnym odpowiednikiem aktora grającego Duńczyka. I tak Robert Pattinson prezentuje swoje slajdy ze swoją najnowszą twardą interpretacją nietoperzowego strażnika. Prawie trzygodzinna (!) saga o Batmanie to pełna gwiazd fabuła, w której Colin Farrell, Jeffrey Wright, John Turturro i Zoe Kravitz grają Catwoman.

Robert Pattinson to bohater o imieniu Batman, grany przez Catwoman… Zdjęcie: Getty Images

o dziewczynie

Kravitz wcześniej użyczył głosu Catwoman w („ewoluującym”) filmie animowanym The Lego Batman Movie (Streaming wszędzie). W 2020 roku wskrzesił High Fidelity, teraz w prestiżowej telewizyjnej formie (Disney +), chociaż było odwołany Po jednym sezonie. Serial, który został przeniesiony do Nowego Jorku, oparty jest na fundamentach sklepu Blokey Records Stephena Frearsa Adaptacja do grupy Chicago W roli głównej John Cusack w 2000 roku i powieść Nicka Hornby’ego z 1995 roku From Back When North London dobiega końca Wiek Bleretta / Wenger Imperial.

Zoe Kravitz w jakości HD
… Zoe Kravitz, która wcześniej wskrzesiła HD Nicka Hornby’ego … Zdjęcie: Hulu

Anglik w Nowym Jorku

Hornby później rozszerzył swój katalog o zestaw udanych scenariuszy. Wykraczając poza kody pocztowe N, w latach 50. przeniósł się do Wexford i Nowego Jorku, gdzie w 2015 roku zdobył nominację do Oscara za umiejętną adaptację delikatnej powieści Brooklyn Colma Toibina z Saoirse Ronan w roli głównej.

Saoirse Ronan na Brooklynie
…który napisał scenariusz do Brooklynu, w którym zagrała Saoirse Ronan i który został zaadaptowany z powieści Colma Toibina… Zdjęcie: AP

Nan S . książki

Wydana przez Nan Graham powieść, numer 51 najlepszych książek „Guardiana” XXI wieku. Super redaktor z Nowego Jorku i Wydawca w Scribner Ma swoje odciski palców na kilku bardzo wpływowych książkach ostatnich dziesięcioleci: czy to Jennifer Egan, czy Stephen King; Szatańskie wersety lub autobiografia Hillary Clinton. Pod koniec lat 90. znalazła się na pokładzie półświatka Dona DeLillo – wyprawy do króliczej nory dwudziestowiecznej Ameryki.

READ  Recenzja „Nigdy więcej śniegu”: polski dramat pozostaje nierozwiązany
Nan Graham
… pod redakcją Nan Graham, która również pracowała nad podziemiem Don DeLillo … Zdjęcie: Getty Images

Dezorientacja

Kilka lat po sadze DeLillo nadszedł rozczarowujący Cosmopolis, z którego nakręcił film Davida Cronenberga (opisany w recenzji jako „stresujący”). Opowiada o dniu z życia młodego miliardera, granego przez samego Batmana, Roberta Pattinsona, który nadszedł, gdy starał się pobić swoją sławę Zmierzchu dla poważniejszej taryfy. „Szczur stał się jednostką waluty” Jest to owalna rycina filmu i książki z cytatem polskiego poety Zbigniewa Herberta; Teraz wygląda jak nietoperz.

Roberta Pattinsona w 2012 roku
…po którym nastąpił Cosmopolis, który również został przerobiony na film z Robertem Pattinsonem. Fotografia: Alami

Notatki dotyczące parowania

Zegarek Pattinson zagrał u boku Willema Dafoe w dziwacznym i niepokojącym filmie z 2019 roku The Lighthouse (Netflix). Następnym występem reżysera Roberta Eggersa jest The Vikings Epic, który ma się wkrótce pojawić.

Jeść w Wywiad GQPattinson wyjaśnił swój pomysł na przenośny makaron typu fast-food, który w jakiś sposób zawiera paczkę penne, ser, cukier, „sos”, bułkę tartą i bułkę do burgera. Spróbuj? nazwał swoje dzieło Piccolini cosinoale oczywiście powinno być RPatzta.

Kreskówka czarno-białe króliki wchodzące do dziur z czerwoną linią