Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Clyde Franklin 1946-2023 | Wiadomości, sport, praca


POLSKA – Clyde E. Franklin, lat 76, zmarł w piątek, 7 kwietnia 2023 r., w Bigley Oaks Nursing and Rehabilitation Center w Youngstown.

Clyde urodził się 31 lipca 1946 r. W Hubbard jako syn Johna E. Seniora i Loli Bill Berky Franklin.

Przez wiele lat był samozatrudnionym ochroniarzem. Lubił polować i oglądać westerny.

Jego była żona Ida M. Hall, którą poślubił 6 sierpnia 1977, zmarła 20 lipca 2005.

Zostanie zapamiętany przez rodzinę, córkę Vivian A. Miller jest czule z Polski i będzie nam go niestety brakować; i wnuki, Sherry (Shane) Spencer, Ashley (Zach) Arthur, Joshua (Trisha) Flippin, John (Monica) Miller i Ragan (Fred) Miller; i ośmioro prawnuków.

Zostawił też swoje rodzeństwo, Myrtle A. O’Conner z Austintown, Margaret Marshall z Champion i Kenneth W. Franklin z Youngstown.

Obok rodziców zmarła przed nim żona. zięć John Miller; i jego rodzeństwo, Melvin Franklin, John E. Franklin Jr., Daniel Franklin Sr., Leroy J. Franklin Sr., Harry Franklin i Joseph Franklin Sr.

We wtorek, 11 kwietnia 2023 r., w Domu Pogrzebowym Stewart-Kyle odprawione zostaną nabożeństwa w południe, z godzinami wezwania przed nabożeństwem, od 10:00 do południa.

Clyde zostanie pochowany na cmentarzu Lake Park.

Przyjaciele i rodzina są zaproszeni do odwiedzenia strony pogrzebowej www.stewart-kyle.com, aby podzielić się wspomnieniami i złożyć kondolencje.

(specjalne zawiadomienie)

READ  SAI mianuje sześciu zagranicznych trenerów lekkoatletyki do Igrzysk Olimpijskich w Paryżu