Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Clarissa Shields walczy z późną rezerwową Maricelą Cornejo w Detroit po tym, jak Hana Gabriels zostaje usunięta z karty | Wiadomości bokserskie

Oryginalna przeciwniczka Clarissy Shields, Hannah Gabriels, została usunięta z walki po wynikach testu Dobrowolnego Stowarzyszenia Antydopingowego, w którym para spotkała się wcześniej w 2018 roku.


19:17, Wielka Brytania, czwartek 25 maja 2023 r

Clarissa Shields zmierzy się teraz z Mariselą Cornejo w walce homecoming w Detroit w stanie Michigan w przyszłym miesiącu.

Dwukrotna złota medalistka olimpijska i mistrzyni wagi średniej kobiet zmierzy się z czołową zawodniczką 3 czerwca na Little Caesars Arena.

Shields miał pierwotnie rywalizować z Hanną Gabriels, zanim Kostaryka została usunięta z karty w czwartek z powodu wyników testu Dobrowolnego Stowarzyszenia Antydopingowego na początku tego miesiąca.

Obejrzyj najciekawsze momenty z sagi pomiędzy Clarissą Shields a Savannah Marshall w konkursie Walka Roku!

Gabriels (21-2-1, 12 KO) uziemiła Shields (13-0, 2 KO) po raz pierwszy w swojej karierze, kiedy para spotkała się w 2018 roku. Ta ostatnia ostatecznie zwyciężyła jednogłośną decyzją w świątyni masońskiej w Detroit.

36-letnia Cornejo, która pochodzi z Prosser w stanie Waszyngton, zajmuje pierwsze miejsce wśród pretendentek w dywizji 160 funtów po wygraniu trzech walk z rzędu, które poprawiły jej rekord do 16-5 z sześcioma nokautami.

„Poprosiłem mój zespół, aby dał mi to, co najlepsze” – powiedział 28-letni Shields.

Shields będzie walczyć po raz pierwszy, odkąd jej wieloletnia rywalizacja z Savannah Marshall została rozstrzygnięta jednogłośną decyzją zwycięstwa jako główne wydarzenie pierwszej telewizyjnej karty kobiet w historii Wielkiej Brytanii w październiku.

READ  Oglądaj Nottingham Forest vs West Ham: Jak transmitować, kanał telewizyjny, kiedy mecz Premier League rozpocznie się w niedzielę