Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Claire Harmson 1929-2021 | Wiadomości, sport, praca

MIASTO AUSTIN – Claire Harmson, lat 92, zmarła spokojnie w środę rano, 5 maja 2021 r., W swoim domu w Wexhire w Polsce, gdzie mieszkała z pomocą.

Claire urodziła się 21 marca 1929 roku w Youngstown jako córka Franka i Katherine Spazek Reisnerów.

Ukończyłem Southern High School i przez wiele lat pracowałem w Dollar Bank. Claire wzięła czas na wychowanie dzieci, wróciła do banku i przeszła na emeryturę w 1994 roku.

Claire była członkinią kościoła Niepokalanego Serca.

W wolnym czasie lubiła grać w karty, czytać, wyszukiwać słowa i grać w pasjansa. Każdego roku nie mogła się doczekać ponownego spotkania w Mug Court, w którym z przyjemnością uczestniczyła.

Przede wszystkim Claire uwielbiała czas spędzany z rodziną.

Claire przeżyła swoją córkę Janice (Tim) Harmon of Canfield. Syn, Jeff (Kim) Harmson z Spokane w stanie Waszyngton; Troje wnuków: Emily (Denise) Bylock, Kendra (Lucas) Del Rosario i Isaac (Heidi Montez) Harmson; Ma troje prawnuków, Huntera, Harrisona i Corę.

Poprzedziła śmierć swoich rodziców; Siostry, Anne Godec, Mary Cowell i Stella Grace; Bracia Joseph, Anthony i John Reisner; Siostra dziecka, Veronica Reisner; I wnuczka Rowan.

Rodzina i przyjaciele mogą zadzwonić w piątek, 7 maja 2021 r., Od 9:30 do 11 rano, a następnie o 11:00 w pogrzeb w Higgins-Reardon Funeral Homes, Austintown Chapel.

Zostanie pochowana w Greenhaven Memorial Gardens w Canfield.

Rodzina zażądała, aby materialne honorowanie przybrało formę darowizn na rzecz kościoła Niepokalanej Dziewicy Maryi, 4490 Norquest Blvd. Austintown, OH 44515.

Odwiedź www.higgins-reardon.com, aby przesłać kondolencje rodzinie.

(Uwaga specjalna)

READ  Mistrzostwa Świata w Bilardie: Francisco Sanchez Ruiz mistrzem w Kielcach | Wiadomości ze snookera