Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Ciesz się przestrzenią na świeżym powietrzu przez cały rok dzięki tym pomysłom na pergolę

SYDNEY, 5 września 2022 (GLOBE NEWSWIRE) – Idealny do tworzenia zacienionych obszarów w ogrodzie lub wyznaczonego terenu rekreacyjnego na świeżym powietrzu, pergole Oferują stylowe i trwałe rozwiązanie, które można zamontować z tyłu lub z boku posesji lub samodzielnie, aby stworzyć przestrzeń prywatności na dużym podwórku. Jako wiodący dostawca zewnętrznych konstrukcji drewnianych w Australii Południowej, Softwoods zapewnia właścicielom domów wszelkie materiały i porady dotyczące projektów typu „zrób to sam”, a także oferuje kompletną usługę projektowania i budowy.

według miękkie drewnoJeśli chodzi o to, co jest modne w przestrzeniach zewnętrznych, pergola nigdy nie wychodzi z mody. Pergole są idealne do dodawania definicji podwórku, bez względu na rozmiar. Obszar ten może być używany do rozrywki lub jedzenia, a pergola jest szczególnie przydatna, aby dodać trochę prywatności na podwórku, zwłaszcza jeśli miejsca na zewnątrz są pomijane przez sąsiednie domy. Softwoods mówi o dodaniu pliku pergola w sydney Przeprowadzka do ogrodu może również zwiększyć wartość nieruchomości, a opcje DIY są bardzo opłacalne i łatwe w instalacji.

Jeśli pergola ma stworzyć miejsce do spożywania posiłków i rozrywki na świeżym powietrzu, firma Softwoods sugeruje wybranie miejsca w pobliżu domu i wyłożenie go drewnem lub materiałami naśladującymi sufit. Przestrzeń można podzielić na sekcje do gotowania, jedzenia i relaksu, umieszczając meble w określonych obszarach. Solidne belki nad pergolą to idealne miejsce do zawieszenia jajka lub siedziska do huśtawki, a także ciekawe elementy oświetleniowe, które zapewnią całoroczną zabawę.

Pergole mogą dodać dodatkowego cienia do Twojego podwórka i stworzyć idealne miejsce do wypoczynku na świeżym powietrzu. Dodanie sofy ogrodowej, ławki lub modułowych siedzisk sprawia, że ​​przestrzeń jest wygodniejsza. Zamiast wykończenia z naturalnego drewna, pomalowanie drewnianej pergoli na kolor ciemnoszary lub czarny stworzy bardziej dramatyczne tło, które będzie wyglądać elegancko w połączeniu z kolorowymi meblami ogrodowymi i poduszkami, mówi Softwoods. W przypadku mniejszych pomieszczeń firma Softwoods zaleca wybór jasnych i bladych kolorów, które działają uspokajająco i mogą stworzyć wrażenie większej przestrzeni.

READ  California Science Center rozpoczyna złożony proces pionowego wyświetlania promu kosmicznego Endeavour

Więcej inspiracji na świeżym powietrzu, w tym DIY dekorowanie pomysłówPołączenie miękkie drewno. Aby uzyskać więcej informacji, zadzwoń do nas teraz (08) 8346 1499.

Powiązane obrazy

Zdjęcie 1: Pergola, taras

Ta treść została opublikowana za pośrednictwem usługi dystrybucji komunikatów prasowych na Newswire.com.