Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Ciepła pogoda napędza biznes w Ocean City

Ciepła pogoda napędza biznes w Ocean City

MIASTO OCEANU, Md. – W miarę ocieplania się pogody coraz więcej ludzi kieruje się do Ocean City, zwiększając ruch pieszy do lokalnych firm.

Susan Jones ze Stowarzyszenia Hoteli i Restauracji mówi, że to właśnie słoneczna pogoda przyciąga turystów do plażowych biznesów.

„Kiedy zrobiło się gorąco, zaczęliśmy widzieć, jak telefony dzwonią trochę częściej [and] „Ruch zbliża się do miasta, więc teraz wreszcie czuje się jak w lecie” – powiedział Jones.

Jeff Quillin z Nick’s Mini Golf mówi, że miejsce to było popularnym miejscem dla wczasowiczów, a ludzie przychodzili na to miejsce, aby cieszyć się smakołykami i grać w golfa.

— Większość ludzi przychodzi się pobawić — powiedział Quillen. „Gdy jest więcej ciepła, zwykle po zabawie jedzą napoje i lody lub polski lód wodny”.

W miarę zmniejszania się ograniczeń związanych z COVID-19, Jones mówi, że spodziewa się, że więcej ludzi będzie przybywać do miasta, aby zobaczyć wszystko, co ma do zaoferowania.

„Mamy nadzieję zobaczyć dużą liczbę ludzi” – powiedział Jones. „Naprawdę chcemy, żeby było gorąco i chcemy, żeby było parno [these] Miasta, bo kiedy jest gorąco, ludzie przychodzą”.

Ocean City nie może się doczekać kolejnych transakcji, ponieważ goście udają się do miasta wakacyjnego, mówi Susan Jones, a jeśli chcesz zagrać w minigolfa, sprawdź Nick’s Maui Gold przy 101 57th Street w Ocean City.

READ  Eksperymenty sugerują, że sezon na borówki może być dłuższy dzięki tej technologii