Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Cicha aktorka Stephanie Justin pracuje nad mechową grą walki Vengeance is Mine • Eurogamer.net

Stephanie Justin, która grała Quiet w Metal Gear Solid 5, jest dyrektorem kreatywnym nowego tytułu walki mechów o nazwie Vengeance is Mine.

Joosten ujawnił grę, która ma zostać wydana na PC, PlayStation 5, Xbox Series X i S w 2023 roku, na poniższym filmie, wraz z ujęciem postaci.

Vengeance is Mine ma mechanizm manipulacji czasem, który pozwala graczom przyspieszyć czas i błysnąć w kierunku wrogów, cofnąć czas, aby zresetować kombinacje lub oszukać śmierć.

Ta treść jest hostowana na zewnętrznej platformie, która wyświetli ją tylko wtedy, gdy zaakceptujesz pliki cookie do targetowania. Włącz pliki cookie, aby je wyświetlić.

Oto oficjalne ogłoszenie:

Gracze będą nosić buty Gabriela Jaegera, brutalnie zabitego przez trzech podróżników w 1664 roku za kawałek starożytnej technologii, która pozwala im obsługiwać Deacona – opuszczony obiekt wojskowy zakopany pod ulicami Nowego Amsterdamu.

„Charles Jaeger, który ma teraz całkowitą kontrolę nad diakonem, zbiera swoje stado na spotkanie z ich duchowym przywódcą Robertem Wrightem poza horyzont czasoprzestrzeni. Jego jedynym problemem jest Gabriel. Gabriel ledwo zdołał zapanować nad prototypowym mechanicznym kombinezonem HYDRA i jest gotowy za jego zemstę”.

Stephanie Justin.

Vengeance is Mine jest publikowane przez 110 Industries, nową firmę zajmującą się grami wideo, która ogłosiła pewne ogłoszenia podczas tegorocznego Tokyo Game Show. Wśród tych innych gier jest trzecioosobowa gra akcji Wanted: Dead, która ma ukazać się na PS5, Xbox Series X, S i PC w 2022 roku.

Wanted: Dead jest osadzony w Hongkongu w wersji science fiction. Wcielasz się w porucznika Hannah Stone, przywódcę „Jednostki Zombie”. Joosten pracuje również nad Wanted: Dead jako reżyser filmowy, grając tytułową rolę oprócz ról drugoplanowych.

READ  Losowo: trenerzy Pokémon Scarlet i Violet wykryli usterkę Legendary BLJ

Zainspirowany Devil May Cry i Bayonetta, 110 Industries Wanted: Dead powiedział, że ma mechanikę cięcia kończyn, która „zmienia wzorce ataków wroga i dodaje stylu i treści do potyczek bojowych”.

Zwiastun, pokazujący rozgrywkę w wersji pre-alfa, znajduje się poniżej:

110 Industries nie ogłosiło, że deweloper Vengeance is Mine, ale według IGN Twórcą Wanted: Dead jest japońskie studio Soleil, które składa się z byłego Team Ninja, który opuścił Tecmo wraz z Tomonobu Itagaki w 2008 roku. Wśród autorów studia są Ninjala (Nintendo Switch), Samurai Jack: Battle Through Time i Naruto do Boruto: Shinobi Striker i Travis Strikes Again: No More Heroes i Itagaki’s Wii U Nieszczęsna trzecia gra diabła.

I wreszcie, 110 Industries ogłosiło grę wyścigową sci-fi Red Goes Faster, która trafi na PC, PS5, Xbox Series X i S oraz Nintendo Switch w 2024 r. (Switch nadal będzie pukał w 2024 r., prawda?). Najwyraźniej nie ma to nic wspólnego z Orkami Warhammera 40000. Zwiastun znajduje się poniżej: