Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Chris Pellam Smith: Matthews Masternak będzie najcięższym sprawdzianem w mojej karierze |  „Nigdy nie chcę rezygnować z tytułu” |  Wiadomości bokserskie

Chris Pellam Smith: Matthews Masternak będzie najcięższym sprawdzianem w mojej karierze | „Nigdy nie chcę rezygnować z tytułu” | Wiadomości bokserskie

Chris Pellam-Smith wraca do rodzinnego Bournemouth, aby 10 grudnia bronić tytułu w meczu przeciwko Mateuszowi Masternakowi. Na żywo w Sky Sports; Billam-Smith zapewnia, że ​​nie może sobie pozwolić na porażkę, a Masternak ostrzega: „Teraz nadszedł czas, aby spełnić moje marzenia”


14:06 czasu brytyjskiego, środa 1 listopada 2023 r

Chris Pillam-Smith spodziewa się najcięższego testu w swojej karierze, gdy 10 grudnia zmierzy się z Matthewsem Masternakiem. Na żywo w Sky Sports.

Bellam Smith zdobył mistrzostwo świata WBO w wadze cruiser w szaloną letnią noc, pokonując Lawrence’a Okolie w Vitality Arena w swoim rodzinnym mieście Bournemouth.

Swoją pierwszą obronę tytułu stanie przed weteranem Mateuszem Masternakiem w niedzielę 10 grudnia w Bournemouth International Centre.

Bellam-Smith twierdzi, że będzie zajęty, gdy 10 grudnia zmierzy się z Masternakiem i nie zakończył jeszcze współpracy z Lawrence’em Okolie

Dzięki swojemu przyszłościowemu podejściu Bellam-Smith prawie nigdy nie podejmuje nudnej walki. „Najwyraźniej nie” – zaśmiał się podczas konferencji prasowej poświęconej ich ogłoszeniu.

Wie, że Masternak może być naprawdę trudnym wyzwaniem, ale jednocześnie naprawdę ekscytującym.

„Dla mnie to najcięższy sprawdzian w mojej karierze pod względem technicznym” – powiedział Pillam-Smith. „Robi wszystko bardzo dobrze. Jest najbardziej wszechstronnym zawodnikiem, z jakim będę się mierzył przez długi czas.

„Myślę, że jesteśmy podobni stylistycznie w wielu obszarach, dlatego jest to świetna walka.

„To będzie zabawna walka, a nasze style będą się naprawdę dobrze ze sobą kłócić. To nie może być zła walka”.


zdjęcie:
Billam Smith jest zdeterminowany, aby bronić tytułu mistrza świata

Polak ma za sobą długą i mozolną karierę – walczył z Tonym Bellewem, Lionelem Dorticosem i wieloma innymi. Będzie to jednak jego pierwsza szansa na zdobycie tytułu mistrza świata i jest całkowicie zdeterminowany, aby go zdobyć.

READ  Spotkanie gospodarzy na stadionie piłkarskim Maine zostało przeniesione z soboty na piątek

„Przez 17 lat czekałem na ten moment, kiedy będę mógł zdobyć tytuł. Przez te 17 lat wygrywałem, przegrywałem, stoczyłem ciężkie walki, ale teraz jest czas, aby spełnij moje marzenia” – powiedział Masternak. „W imię moich fanów, ale także Polski”.

„W swojej ostatniej walce Chris pokazał swoją silną wolę i pokazał, że może zmienić plan gry.

„Jest silny, ale stoi przed wyzwaniem w starciu z moim doświadczeniem i wytrzymałością”.

Obejrzyj najciekawsze momenty przekonującej wygranej punktowej Masternaka nad Adamem Palskim

Pelham Smith spełnił swoje marzenie, ale przysięga, że ​​nie będzie to „błysk na patelni”.

„Jestem bardzo podekscytowany” – powiedział. „Próbujesz się czegoś trzymać, a ktoś próbuje zabrać coś, co jest twoje.

„Zdobyłem tytuł mistrza świata i nigdy nie chcę z niego rezygnować. Jestem bardziej podekscytowany niż kiedykolwiek”.

W niedzielę zagra w akcji, więc fani piłki nożnej z Bournemouth nie będą przegapić tej okazji.

„Ten stadion dobrze wytrzymuje hałas” – powiedział, nie mogąc się doczekać kolejnego wyjątkowego wieczoru. „Trzyma się na nim 3000 fanów AFC Bournemouth, którzy śpiewają całym sercem, co tworzy wyjątkową atmosferę”.

„Wiem, że na torze Bahrain International Circuit dźwięk jest lepszy niż na stadionie, więc mam wrażenie, że dźwięk jest 10 razy silniejszy.

„To mnie motywuje i motywuje”.