Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Chris Cuomo został zwolniony przez CNN za pomoc swojemu bratu Andrew w walce z zarzutami o niewłaściwe zachowanie seksualne |  CNN

Chris Cuomo został zwolniony przez CNN za pomoc swojemu bratu Andrew w walce z zarzutami o niewłaściwe zachowanie seksualne | CNN

CNN zwolniło prezentera Chrisa Cuomo w prime-time za próbę pomocy swojemu bratu, byłemu gubernatorowi Nowego Jorku Andrew Cuomo, w walce z oskarżeniami o niewłaściwe zachowanie seksualne, które go doprowadziły. w jego rezygnacji.

Ogłoszenie sobotniej strzelaniny, CNN Powiedziała Pojawiły się dodatkowe informacje.

„Chris Cuomo został zawieszony na początku tego tygodnia” oświadczenie powiedział, w oczekiwaniu na dalszą ocenę nowych informacji, które pojawiły się na temat jego zaangażowania w obronę brata.

„Wyznaczyliśmy renomowaną kancelarię prawną do przeprowadzenia kontroli i zakończyliśmy ją ze skutkiem natychmiastowym. Podczas procesu kontroli wyszły na jaw dodatkowe informacje. Pomimo zakończenia, zbadamy sprawę w stosownych przypadkach.”

w obecnej sytuacji Zgłoszone przez The New York TimesCuomo, 51 lat, powiedział: „Nie tak chcę, żeby mój czas w CNN się skończył, ale już ci powiedziałem, dlaczego i jak pomogłeś mojemu bratu.

„Więc teraz powiem tak rozczarowująco, jak mógłbym być bardziej dumny z zespołu w Cuomo Prime Time i pracy, którą wykonaliśmy… Jestem im wszystkim winien i będę tęsknił za tą grupą wyjątkowych ludzi, którzy wykonali naprawdę ważną pracę ”.

Prezenter z CNN przetestował politykę braku osłony swojego brata na początku 2020 roku, kiedy oboje regularnie znajdowali się na wczesnych etapach pandemii koronawirusa i w mocno dotkniętym Nowym Jorku. Rozmawiaj i żartuj na antenie.

Skandal, który ogarnął Andrew Cuomo, rozprzestrzenił się na jego młodszego brata, który przyznał się do poradnictwa, gdy gubernator spotkał się z oskarżeniami o nękanie, którym zaprzeczył, ale które ostatecznie doprowadziły do Zrezygnował w sierpniu.

Był to wtedy Chris Cuomo zawieszony we wtorek, po udostępnieniu dokumentów zebranych podczas śledztwa Andrew Cuomo przez prokuratora generalnego stanu Nowy Jork, Letitię James.

Informacje ujawnione przez Jamesa pokazały, jak Chris Cuomo lobbował źródła informacji na temat oskarżycieli jego brata, zgłaszał się do personelu gubernatora i aktywnie pomagał w kształtowaniu odpowiedzi na zarzuty.

READ  Pięciu Amerykanów zostało zwolnionych w ramach wymiany irańskich więźniów w Stanach Zjednoczonych

Ta informacja skłoniła do głośnych telefonów do CNN uruchomić Como.

Marisa Hoechstetter, rzecznik praw ofiar, ćwierkanie: „Jako ocalały, który zaufał CNN w mojej historii, jest głęboko niepokojące, że Chris Cuomo pozostaje pracownikiem.

„Jego nieetyczne zachowanie – jak również to, że ktokolwiek udziela mu jakichkolwiek informacji – powinno dyskwalifikować dziennikarza. Jeśli go zatrzymają, nie można mu ufać”.

Charlotte Bennett, rzekoma ofiara niewłaściwego zachowania seksualnego przez Andrzej Kuomo„Podobnie jak jego starszy brat, Chris Cuomo wykorzystał swój czas, sieć i zasoby, aby zdyskredytować ofiary, przeprowadzić badania na temat sprzeciwów i bagatelizować nasze wiarygodne zarzuty” – powiedział.

„Coś mniej niż zwolnienie Chrisa Cuomo odzwierciedla sieć, której brakuje moralności i kręgosłupa. Czy CNN stoi na straży uczciwości dziennikarstwa, czy po prostu usprawiedliwi jego działania, ponieważ Chris Cuomo prowadzi w rankingach?”

W sobotę CNN podjęło akcję.