Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Chris Bellam-Smith ujawnia swoje ambicje na rok 2023

Chris Bellam-Smith ujawnia swoje ambicje na rok 2023

Brytyjska waga krążownika rozważa cztery opcje.

Chris Billiam-Smith szuka zwycięstwa nad Armendem Xhoxhajem w sobotnią noc, przygotowując się do kolejnej walki w swoim rodzinnym mieście.

Brytyjczyk zmierzy się ze swoimi kosowskimi wrogami w Bournemouth International Centre i planuje przejść od zwycięstwa przed największym wyzwaniem w 2023 roku.

„Dobrze jest trochę się przyjrzeć, możesz zauważyć coś w ich poduszkach lub ich treningu, tylko trochę” – powiedział Bellam-Smith. Sky Sports O ich czwartkowym treningu przed walką.

„Przyjemnie się to ogląda, ale nie można brać niczego za ewangelię, zwłaszcza z treningu na desce lub treningu publicznego, w którym wszyscy starają się dobrze wyglądać, niczego nie zdradzać ani nic.

„Uwielbiam to, uwielbiam robić aerobik i kocham ciężary. Zawsze to uwielbiałem, ale kiedy jesteś w moim rodzinnym mieście i hałas, czyni to jeszcze bardziej wyjątkowym.

„To część pracy, numer jeden, którą musisz wykonywać, aby też się nią cieszyć”.

Arsen Gulamirian, Ilunga Makabu, Lawrence Okoli i Jay Opetija to aktualni mistrzowie wagi cruiser, a Bellam-Smith ma nadzieję, że w przyszłym roku zmierzy się z jednym z nich na południowym wybrzeżu.

Kontynuował: „Motywacja jest wysoka. Następna dla mnie jest walka z moim krajem o tytuł mistrza świata w wymarzonej scenerii. To zwisająca marchewka i dlatego muszę grać i dlaczego nie mogę zwrócić na siebie uwagi w tym tygodniu i w tę sobotnią imprezę”.

„[Xhoxhaj] Może to być niebezpieczne, jeśli nie biegasz. Postęp. Oddaje dużo strzałów. Ma naprawdę dobrą prawą rękę. Chodzi więc o pozostanie w tej walce i spisanie się naprawdę dobrze, nie odpuszczanie niczego i kontrolowanie walki od pierwszych chwil.

„Jeśli igrasz z ogniem, spłoniesz. Tego muszę być świadomy i nie pozwalam mu zbyt często walczyć.

„Muszę być w stanie przystosować się i dostosować podczas walki i robić to, co wydaje mi się właściwe”.

READ  Spór między prokuratorem Makasibem a Desmondem trafia do sądu | Wiadomości, sport, praca