Top News

Chłopak z Bihar debiutuje w Bollywood z „No Means No” przez Polskę

Młody aktor z Biharu robi furorę swoim pierwszym filmem u boku polskiej aktorki.

Truv Varma ma zamiar wydać swoją pierwszą indyjsko-polską produkcję w Bollywood, „No Means No”, 5 listopada. Zdjęcie zostało zrobione w dotychczas niezbadanych miejscach w Polsce.

24-letni aktor brał udział w jeździe na nartach jako indyjski sportowiec jadący do Polski i zakochał się w Polce granej przez Natalię Bach, w sztuce pośród wszystkich zakrętów przygody i siedzenia. Nakręcony jednocześnie w hindi, angielskim i polskim zwiastun przyciągnął branżę, w tym Sanjay Dutt, Shah Rukh Khan i Preity Zinta.

„No Means No” to nie typowa bollywoodzka historia miłosna, ale piosenki i tańce rozgrywające się w ośnieżonych górach lub ogrodach tulipanów Europy – mówi reżyser Vikash Verma.

„To romantyczny thriller, którego tłem jest gra przygodowa, taka jak jazda na nartach, ale w zdecydowany sposób porusza również takie kwestie, jak wzmocnienie pozycji kobiet” – dodaje.

W filmie występują doświadczeni aktorzy, tacy jak Kulshan Grover, Sharad Kapoor, Deep Raj Rana i Kate Christian, a także polskie gwiazdy, w tym Anna Kuzik, okrzyknięta Meryl Streep z Grover Poland. .

Vikash mówi, że wiele indyjskich filmów zostało nakręconych w wielu zagranicznych lokalizacjach w całej Europie, ale pierwszym filmem, który eksplorował zapierający dech w piersiach kraj, taki jak Polska, był „Nie znaczy nie”. „Głęboko wierzę, że oszałamiające sceny filmu nie tylko zainspirują wielu indyjskich filmowców do kręcenia tam w przyszłości, ale także przyciągną rzesze turystów z całego świata” – mówi.

Jednak strzelanie tam nie jest łatwe. Vikash mówi, że planował skończyć kręcenie na miesiąc, około Bożego Narodzenia przed wybuchem epidemii, ale musieli zostać, ponieważ w Polsce w tym czasie nie było śniegu.

„Wiele osób doradzało mi użycie CGI do pokazania ośnieżonych gór i scen akcji, ale uważało, że to nie da prawdziwego odczucia i komfortu. Warto poczekać na zimowy szczyt w Polsce.

READ  Adeguro rozpędza medalistów Rio 2016 w drodze po złoto na UWW Polish Open

Urodzony w Bihar filmowiec mówi, że dzielnie sfilmował całą swoją jednostkę w temperaturze -31 stopni. Gulshan Grover przyjechał do Polski z Los Angeles na zdjęcia. Gra jedne z najciekawszych postaci w swojej karierze ”- mówi.

Film miał pierwotnie ukazać się w marcu tego roku, ale musiał zostać przełożony z powodu infekcji koronawirusem. „Nie chcę publikować go bezpośrednio na OTT, ponieważ jest to film, który rodziny powinny oglądać na dużym ekranie”, mówi Vikash, który prowadzi odnoszącą sukcesy firmę ochroniarską, która zaspokaja potrzeby wielu czołowych Hindusów. I międzynarodowe gwiazdy.

Vikash ma nadzieję, że jego film przyczyni się do zacieśnienia indo-polskich więzi kulturowych, tak jak w przeszłości zrobił to Raj Kapoor dla stosunków indo-rosyjskich. Jest wiele aspektów Polski, które nie są powszechnie znane w Indiach. Kiedy odwiedziłem Polskę, dowiedziałem się o Maharaja Jam Sahib Digvijay Singh Ranjit Singh Jadeja z Nawanagar, który podczas II wojny światowej udzielił schronienia około 1000 polskich dzieci.

Vikash jest już gotowy do nakręcenia filmu „Dobry Maharadża” o królu Indii, aby podkreślić heroiczne i humanitarne czyny ratowania polskich dzieci przed okrucieństwem wojny. Truv ponownie odgrywa ważną rolę.

„Początkowo chciałem zrobić „Dobrego Maharadża”, ale był to duży projekt i zanim zacząłem, pomyślałem o nakręceniu małego filmu. Nie znaczy, że nie przekształciło się w końcu we własne zamieszki. Ale z całym umysłem polskiego rządu i ludzi ten film nie jest możliwy.Jestem im dłużny ”- podpisał.


O głęboki, obiektywny i co najważniejsze wyważony dziennik, Kliknij tutaj Subskrybuj magazyn Outlook


About the author

Hanley Bennett

„Totalny maniak jedzenia. Nerd zombie. Idol z przyszłości. Wichrzyciel. Badacz mediów społecznościowych”.

Add Comment

Click here to post a comment