entertainment

Chiński film o krokodylu „Szalone tsunami” jest jak film Alexandre Aji czołgający się na sterydach [Trailer]

Tsunami przyniesie krokodyle w nadchodzącym chińskim filmie o potworach szalone tsunami, który może brzmieć jak oryginalny film SYFY, ale w rzeczywistości wygląda na to, że ma duży budżet.

Kilka różnych przyczep do szalone tsunami Zostały uruchomione do tej pory i możesz sprawdzić kilka z nich w poniższym filmie. To wygląda jak aleksander aja czołganie się Został wdrożony na znacznie większą skalę, zastępując intymny horror z filmu stworów z 2019 roku wielkobudżetowym chaosem zalanych ulic południowo-wschodniej Azji. Musi być fajnie!

W filmie szokujące jest nagłe tsunami, gdy Jiang Peng i jego córka Jiang Xiaohu zostają uwięzieni w Chinatown w Azji Południowo-Wschodniej. Obaj, wraz z innymi mieszkańcami, wzięli rekwizyt do walki z straszliwym potworem, który nastąpił. Jednak po walce na śmierć i życie nagle znaleźli katastrofę spowodowaną przez człowieka, a nie naturalną”.

Zhou Jiuchen Orientacja szalone tsunami, z obsadą, w tym Rong Fei, Wang Yinglu, Liu Ximing, Wang Li Dani, Huo Weimin, Li Yang, I Lee Dong.

dźwięk szalone tsunami Został wydany w Chinach tego lata, ale nie mamy jeszcze żadnych informacji o wydaniu w USA. Będziemy mieć oczy szeroko otwarte. czekać na dalsze informacje

READ  Syracuse Polish Festival dołącza do listy odwołanych imprez Clinton Square w 2021 roku

About the author

Naomi Schmidt

"Zapalony komunikator. Specjalista od internetu. Czytelnik przez całe życie. Ekstremalny fanatyk telewizyjny. Muzykolik."

Add Comment

Click here to post a comment