Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Chińska Liberalna All-in-One AI-Space Machine używana podczas ceremonii otwarcia kursu przygotowawczego do studiów za granicą na pekińskim Uniwersytecie Studiów Zagranicznych w roku akademickim 2021

PekinI 16 września 2021 /PRNewswire/ – China Liberal Education Holdings Limited (NASDAQ: klucz) („China Liberal, „firma” lub „my”), chiński dostawca usług edukacyjnych, który oferuje między innymi inteligentne rozwiązania dla kampusów, ogłosił dziś korzystanie z opracowanej przez siebie, opracowanej przez 15 lat, zintegrowanej AI-Space. urządzenie.NS Ceremonia otwarcia roku akademickiego 2021 przez nowych studentów Kursu Przygotowawczego do Studiów za Granicą („Wydział”) Pekińskiego Uniwersytetu Studiów Zagranicznych („BFSU”) w 12 września 2021. Ceremonia otwarcia była transmitowana jednocześnie, co umożliwiło ponad 700 nowym studentom obejrzenie ceremonii online z zachodniego kampusu BFSU i 30 obiektów stowarzyszonych.

AI-Space to samodzielnie opracowana maszyna all-in-one opatentowana przez China Liberal. Może inteligentnie przełączać obrazy głównego miejsca i podstrony z dźwiękiem wysokiej jakości, w tym obrazy prelegentów, obrazy sceniczne, panoramy publiczności, prezentacje PowerPoint i udostępnianie wideo, aby stworzyć wciągające wrażenia dla widzów w podmiejscach. Przetwarzanie i transmisja wysokiej jakości obrazów i dźwięków w procesie transmisji na żywo przy wsparciu jednego urządzenia dzięki jego rozbudowanym funkcjom, takim jak funkcja momentu miksowania w wysokiej rozdzielczości, funkcja przetwarzania dźwięku, funkcja centralnego sterowania i wsparcie 4K Funkcja transmisji sygnału w wysokiej rozdzielczości, która rozwiązuje problemy jednoczesnej transmisji na żywo przez prawie 30 podobiektów z inteligentną kontrolą, obsługą jednym klawiszem i wygodnymi aplikacjami AI-Space.

System nauczania online („OMO”) ustanowiony przez China Liberal za pośrednictwem AI-Space o charakterystyce nauczania BFSU zostanie w pełni akredytowany w nowym semestrze. Dzięki unikalnym funkcjom lokalizacji źródła dźwięku, śledzenia obrazu, jednego przycisku, nagrywania i nadawania w czasie rzeczywistym, wycieczek online, kompleksowego zarządzania i kontroli, przełączania scen itp., AI-Space to stabilne wideo w chmurze o wysokiej rozdzielczości platforma i zintegrowane urządzenia końcowe Łatwy do wdrożenia, integruje nowe technologie, takie jak big data i sztuczna inteligencja. AI-Space pomaga również nauczycielom w nauczaniu indywidualnym i grupowym poprzez ustawienia online i offline. Zapewniając różnorodność, inteligencję i interaktywność w scenariuszach nauczania, system nauczania OMO poprawia efektywność uczenia się uczniów, pozwala wysokiej jakości nauczycielom dotrzeć do większej liczby uczniów, zwiększa obowiązki nauczyciela w zakresie nauczania i promuje wszechstronny rozwój informacji edukacyjnych.

READ  Nowa misja polegająca na przeszukaniu międzygwiezdnego sąsiedztwa w poszukiwaniu planet podtrzymujących życie | przestrzeń

Pani Ngai Ngai Lam, prezes i dyrektor generalny China Liberal, skomentowała: „Jesteśmy bardzo zadowoleni widząc, że nasza AI-Space i wsparcie techniczne ze strony inżynierów pomogły zarządowi z powodzeniem zorganizować ceremonię otwarcia. transmitowała ceremonię otwarcia w One Time w wielu miejscach. Jest to nie tylko ważny środek innowacji technologicznej, ale także ważny środek zapewniający bezpieczeństwo uczniów i nauczycieli podczas pandemii COVID-19. Wierzymy, że system nauczania OMO zaprojektowany z myślą o BFSU zapewni nauczycielom i uczniom doskonałe doświadczenie w integracji edukacji i technologii.”

O China Liberal Education Holdings Co., Ltd.

China Liberal z siedzibą w Pekinie jest dostawcą usług edukacyjnych w Chinach. Oferuje szeroki zakres usług, w tym w ramach chińsko-zagranicznych wspólnych programów akademickich; Usługi doradcze w zakresie studiów za granicą; Usługi doradztwa technologicznego dla chińskich uniwersytetów w celu ulepszenia systemu informacji i zarządzania danymi w kampusie, poprawy środowiska nauczania, obsługi i zarządzania oraz ustanowienia „inteligentnego kampusu”; Szkolenie z przygotowania do kariery przeznaczone dla absolwentów. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej firmy pod adresem ir.chinaliberal.com.

wypowiedzi prognozujące

Niniejszy dokument zawiera stwierdzenia dotyczące przyszłości. Ponadto my lub nasi przedstawiciele możemy od czasu do czasu składać ustne lub pisemne oświadczenia dotyczące przyszłości. Opieramy te stwierdzenia dotyczące przyszłości na naszych oczekiwaniach i oczekiwaniach dotyczących przyszłych wydarzeń, które czerpiemy z obecnie dostępnych nam informacji. Te stwierdzenia dotyczące przyszłości odnoszą się do przyszłych wydarzeń lub naszych przyszłych wyników, w tym: naszych wyników finansowych i oczekiwań; Nasz wzrost przychodów i zysków. Nasze perspektywy biznesowe i możliwości. Możesz zidentyfikować stwierdzenia dotyczące przyszłości przez te, które nie mają charakteru historycznego, w szczególności takie, które zawierają takie terminy, jak „może”, „powinien”, „oczekiwać”, „oczekiwać”, „myśleć”, „oszacować”, „wierzyć, „plany” lub „spodziewane”, „spodziewane”, „prawdopodobne”, „mamy nadzieję” lub negatywne w odniesieniu do tych lub podobnych terminów. Oceniając te stwierdzenia dotyczące przyszłości, należy wziąć pod uwagę różne czynniki, w tym: naszą zdolność do zmiany kierunek firmy; nasza zdolność do nadążania za nowymi technologiami zmieniającymi się potrzebami rynku i konkurencyjnym otoczeniem naszej działalności Te i inne czynniki mogą spowodować, że nasze rzeczywiste wyniki będą się znacznie różnić od jakichkolwiek stwierdzeń dotyczących przyszłości Stwierdzenia dotyczące przyszłości są jedynie przewidywaniami wyglądające zdarzenia omówione w niniejszym komunikacie prasowym i inne złożone oświadczenia mogą nie wystąpić od czasu. może nie wystąpić. i inne dane które są wykonywane od czasu do czasu przez nas lub naszych przedstawicieli. .

READ  „Hubble powrócił!” Słynny teleskop kosmiczny ma nowe życie po tym, jak wydaje się, że przełącznik komputera naprawi błąd | Nauka

Kontakt Relacje Inwestorskie

China Liberal Education Holdings Limited
E-mail: [email protected]

Powstanie relacji inwestorskich LLC
Pani Tina Xiao
E-mail: [email protected]
Tel: +1917609 0333

Cision

Cision

Wyświetl oryginalną treść:https://www.prnewswire.com/news-releases/china-liberals-all-in-one-machine-ai-space-used-in-opening-ceremon-of-preparatory-course-for-study-zagranica- Wydział-Pekin-studia-zagraniczne-uczelnia-na-rok-akademicki-2021-301378541.html

ŹRÓDŁO China Liberal Education Holdings Limited