sport

Charles Martin desperacko chce walczyć i pokonać Anthony’ego Joshuę, zanim przejdzie na emeryturę

Charles Martin postawił sobie za cel zemstę za porażkę z Anthonym Joshuą w 2016 roku i po raz kolejny został mistrzem świata wagi ciężkiej.

Joshua znokautował amerykańskiego „Księcia” w drugiej rundzie meczu na O2 Arena, co było pierwszą porażką w jego karierze.

Od tego czasu 35-letni Martin ma na swoim koncie pięć kolejnych zwycięstw i jedną porażkę dzięki jednogłośnej decyzji z Polakiem Adamem Konakim, co dało mu rekord 28-2-1.

Martin zmierzy się z weteranem wagi ciężkiej Luisem Ortizem w Miami w styczniu, a zwycięstwo może skierować go na drogę do ponownego spotkania na ringu z Joshuą, który wiosną zmierzy się z Oleksandrem Usekiem, aby odzyskać tytuły mistrza świata.

„Myślę, że Usyk znów przechytrzył Joshuę, ale kibicuję Joshui” – powiedział trener Martina Mike Burao. Sky Sports.

“Charles desperacko chce walczyć i KO Joshua przed przejściem na emeryturę. Skupia się na tym wyjątkowym celu od 2016 roku – to go motywuje i dlatego pokonał Luisa Ortiza.”

„Charles zrobi wszystko, aby zostać dwukrotnym mistrzem wagi ciężkiej, włączając w to walkę z drugim eliminatorem IBF z jednym z najbardziej unikanych zawodników wagi ciężkiej na świecie”.

Burao ujawnił również chęć Martina do walki z Andym Ruizem Jr., człowiekiem, który spowodował pierwszą zawodową porażkę Joshuy, a także Brytyjczykiem Dillianem Whitem, ale żaden z nich się nie zmaterializował.

“Naprawdę bardzo się starałem, aby walczyć z Andym, ale on odmówił. Próbowaliśmy również walczyć z Dillianem bez powodzenia – dzięki Bogu, biorąc pod uwagę jego niedawne wycofanie się [from the Otto Wallin fight due to injury]. “

READ  COP26: FIFA podpisuje nowe cele klimatyczne ONZ dla sportu pomimo propozycji co dwa lata mistrzostw świata

About the author

Valerie Rogers

„Totalny maniak jedzenia. Nerd zombie. Idol z przyszłości. Wichrzyciel. Badacz mediów społecznościowych”.

Add Comment

Click here to post a comment