Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Charles Keith McGowen 1958-2023 |  Wiadomości, sport, praca

Charles Keith McGowen 1958-2023 | Wiadomości, sport, praca

AUSTINTOWN – Charles Keith McGuinn urodził się w Columbus 17 września 1958 r. i udał się we śnie ze swoim Ojcem Niebieskim w czwartek, 17 sierpnia 2023 r.

Znany przez rodzinę i przyjaciół jako „Chip”, kochał swój kraj i był wielkim patriotą. Latał samolotami Stars and Stripes, zawsze oświetlonymi w nocy, każdego dnia w roku ze swojego domu w Austintown.

Uwielbiał wędkarstwo, historię wojny secesyjnej i muzykę. Grał na perkusji w zespole gospel podczas rewolucji Jezusa w latach 70.

Chip ukończył Poland High School w 1976 roku i wstąpił bezpośrednio do Sił Powietrznych Stanów Zjednoczonych, gdzie przez cztery lata czynnej służby służył jako specjalista ds. straży pożarnej w bazie sił powietrznych Nellis w Las Vegas w stanie Nevada. Chip otrzymał wiele odznaczeń wojskowych, kończąc najpierw szkolenie w zawodzie strażaka i ratownika medycznego.

Pozostawili go rodzice, dr Chuck i Kay Ambel McGowen; jego dwaj synowie, Clayton (Leslie) McGowen z Sunbury i Clifford (Taylor) McGowen z Westerville; i jego sześcioro wnucząt. Pozostawił także dwie siostry, Wendy (Mark) McKee z Greer, Karolina Południowa i Brendę (David) Gregory z Canfield.

Nie ma godzin kontaktowych. Jednak nabożeństwo żałobne za członków rodziny odbędzie się wyłącznie na Cmentarzu Narodowym Ohio Western Reserve, gdzie Chip zostanie pochowany z honorami wojskowymi.

Zamiast kwiatów lub innych pamiątek, jeśli chcesz, prześlij prezent pieniężny na rzecz Chip Church: Upper Room Ministry, 4009 Elmwood Ave., Austintown, OH 44515.

Odwiedź stronę www.okmeadowcremation.com, aby obejrzeć ten hołd i przesłać kondolencje rodzinie.

(specjalne powiadomienie)

READ  Dzisiaj na Euro: Hiszpania, Niemcy, Portugalia i Francja mają wszystko do zagrania w meczach grupowych Euro 2020 | wiadomości piłkarskie