Chardon Advance Baseball na Mistrzostwa Okręgu

Chardonnay baseball w dużym stopniu opiera się na starszych talentach. Tak było w przypadku 19 maja, kiedy Hilltoppers wysłał Seniora Blake’a Barkera na skocznię w turnieju splitu OHSAA przeciwko Polsce.

Kliknij obrazy gry Tutaj.

Efektem końcowym było zwycięstwo Hilltoppers 7: 5 i wyjazd na mistrzostwa hrabstwa w Alliance. Kolejne zwycięstwo 7: 2 nad Notre Dame-Cathédrale de Latina doprowadziło Chardona do powrotu do Area Championship przeciwko Salemowi z drugiego miejsca w meczu rozegranym 26 maja przed terminem.

Hilltoppers poprawili się do 18-10 w sezonie i awansowali do swoich ósmych występów w mistrzostwach regionu od 2012 roku. Ostatni raz wygrali Mistrzostwa Dystryktu w 2018 roku.

Parker był stałą ręką dla Hilltoppers przez cały sezon. Do meczu wszedł z wynikiem 7: 0 i 43 przebiegami, kończąc sezon regularny z 66 uderzeniami. Ostatnio również osiągnął ważny cel, trzymając się krajowego rankingu Seton Hill.

„Na początku strzelałem z wielką siłą” – powiedział Parker o swoich strzelankach. „Trochę to straciłem; nie było moich najlepszych rzeczy. Ale wydostałem się z wielu wąskich gardeł. Myślę, że pomogła nam możliwość przezwyciężenia błędów, które popełniłem jako zespół”.

„Blake wyszedł dzisiaj i wystartował, wbiegł na połowę czterema spacerami. Więc nabrały rozpędu, mimo że ograniczyliśmy ich do czterech uderzeń drużynowych. Chód i wolne bazy cię skrzywdzą. Wydostaliśmy się z kilku zacięć, zabraliśmy obronę , i wywalczył kilka poważnych hitów – powiedział trener Chardonnell Brian Long.

„Ofensywnie, naszym nastawieniem jest wprowadzenie piłki do gry. Mieliśmy tylko jedno uderzenie. To był nasz główny cel: nie atakować, nie wprowadzać piłki do gry i naciskać na obronę.”

READ  Messi i Modrić walczą o najwyższą chwałę w Pucharze Świata

Hilltopers wycofali się 2: 1 w górnej połowie drugiej połowy, ale trzech seniorów z Parkerem utrzymało ich w meczu. W ciągu następnych trzech rund strzelili sześć kolejnych przejazdów. Wielki lot ofiarny, Elliot Timinsky zaczął strzelać w drugiej połowie. Następną sztukę, piosenkę napisaną przez Senior Cady McDevitt, nagrał Nolan Kirsch.

Hilltoppers zwiększy przewagę do 7-2 po strzeleniu trzech bramek w trzecim meczu. Senior Zach Fronk znalazł błąd i później zdobył bramkę na singlu drugiego roku Heatha Vechika. Parker wszedł, a później nagrał singiel Kirsha. Trzecia runda przyniosła ofiarę Tymińskiego, a Fetchik zdobył bramkę.

Fetchik zakończył dzień dwoma trafieniami, dwukrotnie i RBI. Frunk wniósł dwie rundy i dwie skradzione bazy.

„To dla nas wielka wygrana” – powiedział Frunk. „Po tym, jak popełniłem błąd w pierwszej połowie, wiedziałem, że muszę wyjść naprzód i pomóc drużynie w inny sposób: uzyskać duże kopnięcie i chodzić oraz być w centrum wyniku, abyśmy mogli wykonać więcej kopnięć przeciwko tej drużynie ”.

Long szybko wskazał, że uderzenia w drugiej połowie drużyny były udane.

„Hity w wieku od 5 do 9 lat są ważnymi osobami w tych grach” – powiedział. Odnieśli pięć kontuzji i pięć RBI. (To robi różnicę), kiedy członkowie drużyny wykonują swoje zadania ”.

Parker występował przez cztery rund z pięcioma uderzeniami, tracąc trzy biegi zdobyte w czterech uderzeniach. Jednak sytuacja skomplikowała się w czwartej części, kiedy Parker wyprowadził cztery proste buldogi. Mieli strzelić trzy rundy w secie i zmniejszyć prowadzenie Chardona do 7-5, ostateczny wynik końcowy.

Marund przyszedł zamknąć drzwi i zdobyć Heltoppers. Dwie trzecie rund rzucił swobodnie, strzelając kolejne osiem rund, aby zdobyć prowadzenie.

„Moim głównym celem było wejście i uderzenie” – powiedział Marund. „Szedłem tylko raz na trzy rundy, bez uderzeń. On zadawał ciosy – to właśnie osiągnąłem”.

READ  Drugie oświadczenie o wojnie Rosji z Ukrainą i sportach międzynarodowych

Long śpiewał pochwały swojemu lewemu chłopcu: „Kyle (Marund) jest mistrzem wszystkiego. Ma mniej niż jeden wiek na sezon i prowadzi drużynę w rundach. Nie jest to dla nas zaskoczeniem.

„Dzieciak wychodzi i rywalizuje, jest zawodnikiem. Fajną rzeczą w Kyle jest to, że zamierza zbombardować teren. Pozwoli obronie działać. To coś wyjątkowego. Jest prawdopodobnie jednym z najbardziej znanych hitu w północno-wschodnim Ohio. „