Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Chaney dusi Boardmana, 14-40 |  Wiadomości, sport, praca

Chaney dusi Boardmana, 14-40 | Wiadomości, sport, praca

Zdjęcie personelu / Greg McAfee Chaney odwraca się od Jasona Amella Austina z Boardman podczas zwycięstwa Cowboys 40-14. Amill-Austin przebiegł 95 jardów i wylądował na 10 koncertach.

BOARDMAN – Piątkowy wieczór nie zaczął się tak, jak chcieli Chaney Cowboys, ale definitywnie skończył się tak, jak planowali.

The Cowboys nieumyślnie dotknęli kopniaka podczas pierwszego ofensywnego ataku Boardmana, który Spartanie odzyskali i zamienili w podanie z 25 jardów od Thomasa Andugara do Isaiaha Torresa. Następnie The Cowboys pogrzebali w swojej pierwszej ofensywnej grze tego wieczoru.

Starszy odbiornik Jason Hewlett wskoczył na luźną piłkę, a stamtąd żagiel był gładki, gdy Cowboys zdobyli 20 punktów bez odpowiedzi w pierwszej połowie w drodze do zwycięstwa 40-14 w drugiej części sezonu.

„Mając (wygrana) nr 2, bez względu na to, z kim był przeciwko, lub coś w tym rodzaju, musieliśmy wygrać nr 2 i dostaliśmy to” – powiedział trener Chaney Seth Antram, który trenował w Boardman w zeszłym sezonie i zmierzył się ze Spartanami. . Pierwszy raz.

Po tym, jak Andujar uderzył Torresa w pierwszym wyniku tego wieczoru, Chaney wszedł na boisko. Napęd został podkreślony przez przepustkę 17 jardów prowadzoną przez topowego biegacza Jasona Amella Austina i przepustkę 30 jardów od drugiego rozgrywającego Matta Jonesa do dużego szerokiego odbiornika DJ Wallera.

Jones później ograniczył dowodzenie z rozgrywającym 1 jard na spalonym. Po dwupunktowej porażce konwersji, Cowboys wciąż mają 7-6 strat. The Cowboys na zawsze objęli prowadzenie w następnej przejażdżce.

Gdy zegar tykał do końca pierwszej kwarty, Amill-Austin, który ukończył 95 jardów na 10 wozach, prześlizgnął się przez linię ofensywy i odstrzelił 41 jardów. Jones uderzył LeBrona Donlowa za dwupunktową konwersję, a Cowboys nigdy nie oglądali się za siebie.

READ  Vidit Gujrathi zaczyna od zwycięstwa, R Praggnanandhaa prowadzi Anish Giri do remisu

„To samo przydarzyło się nam przeciwko Polsce, ale w pewnym sensie ustaliliśmy front” – powiedział Antram o brudnym starcie Cowboys. Wymyślili dobry plan obronny, a my trochę się dostosowaliśmy, gdy posuwaliśmy się do przodu i trochę z niego skorzystaliśmy.

Około ośmiu minut przed końcem pierwszej połowy Cowboys znów jechali. Jones przypieczętował swój atak na linii jednego jarda, ale Spartanie przybyli z ogromnym przystankiem, aby powstrzymać Cowboys.

„Jeśli chodzi o rozmach, myśleliśmy, że jesteśmy tam, gdzie powinniśmy być” – powiedział główny trener Boardman, DJ Dota. „Był moment, w którym pomyślałem, że gdybyśmy mogli po prostu dalej biegać i uderzać piłkę, wszystko byłoby dobrze. Ale nasze własne cięcia zatrzymały nasze silniki i nie mogliśmy stracić marginesu wirowania. ”

Chaney wymusił 3 i aut w późniejszej ofensywie Boardmana, zanim poprowadził Jones Cowboys w kolejnej szarży. Mając 3:30 do końca połowy, biegł przez 20 jardów, zanim kilka zagrań później znalazł strefę końcową z 10 jardów.

Dzwoniący na sygnał skończył z trzema szybkimi kroplami w nocy.

„On jest fantastycznym graczem, ale nie mogę powiedzieć wystarczająco dużo o kierownictwie wyższego szczebla, które otacza go tak bardzo, że skłania się za kulisami, za którymi tęskni wielu ludzi” – powiedział Antram. „Jest graczem, ale w praktyce ci faceci nieustannie go naciskają i pracują z nim, a on wiele z tego zawdzięcza im i swojej ofensywnej linii”.

Andujar skomentował końcowy wynik Boardmanów, tracąc 5 jardów na 1:03 przed końcem trzeciej kwarty. Ale Cowboys nie pozwolili Spartanom utrzymać rozpędu, dopóki DJ Waller oddał kolejny sprint 85 jardów na przyłożenie.

Jones podążył za nim w czwartej kwarcie swoim drugim przyłożeniem tego wieczoru, a Donlowe położył wisienkę na torcie 6:35, aby wejść do gry po przechwyceniu z 50 jardów, aby powrócić na przyłożenie.

READ  Harmonogram zajęć sportowych III ligi, tablica wyników na dzień 8 maja

„Grają twardo, grają dla siebie” – powiedział Antram. „Nigdy nie chcesz na tym polegać, nie chcieliśmy zbyt daleko zasuwać naszej obrony na boisku, ale ci goście grają i trzymają się razem”.

Boardman był bez gwiazdy, biegnący z powrotem Fernando Ortiza, a Dutta powiedział, że muszą zrobić kolejną zamieszanie na korcie, ale powiedział, że nie chce używać tego jako wymówki.

„Musieliśmy manewrować kilkoma rzeczami, ale nie powinno to wpłynąć na nas tak, jak miało to miejsce, ale rozmawiałem z naszymi chłopakami i nie pojawiliśmy się w naszym meczu” – powiedział Dutta. „Dzięki naszemu harmonogramowi będziesz musiał co tydzień wprowadzać mecz klasy A”.

Dzisiejsze najświeższe wiadomości i nie tylko w Twojej skrzynce odbiorczej