Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Centrum Kongresowe w Polsce, dwukrotny mistrz województwa „Student Tygodnia Sportu”

Polska, Ohio (WKBN) – W ostatnim sezonie liceum, polska starsza Morgan Kluchar chce dodać jak najwięcej paneli do ściany swojej sali gimnastycznej.

„Nasz trener zawsze nas instruował, że nic nie zrobisz, chyba że umieścisz na tablicy tablicę, więc to jest to, do czego ostatecznie dążymy” – powiedział Clochard.

Clochard i drużyna koszykówki Bulldogs już mają tam kilka. Clochard jest obecnie czterokrotnym Mistrzem Konferencji, trzykrotnym Mistrzem Sekcji i dwukrotnym Mistrzem Okręgu. Była także wicemistrzem regionu jako studentka pierwszego roku. W tym sezonie CC pomogło pierwszej drużynie i kapitanowi poprowadzić 18-4 Bulldogs do sobotniego finału sekcji.

„Naprawdę zadowolony z dotychczasowego przebiegu sezonu” – powiedział Clochard. „Myślę, że mieliśmy kilka naprawdę dużych gier, kilka naprawdę dobrych zwycięstw i naprawdę dobrych strat, z których wiele się nauczyliśmy”.

Clochard gra również w siatkówkę dla Bulldoga. Czteroletnia bijaczka na poziomie średniozaawansowanym i nowicjusz była wyróżnieniem we wszystkich regionach dla jej drugiej, juniorki i seniorki.

W semestrze Kluchar bierze udział w kilku zajęciach zaliczeniowych w college’u i publikuje 3,9 GPA.

„Zawsze staram się zrównoważyć sport i szkołę, nawet w autobusie idę do szkoły, aby przejść do pierwszego etapu” – dodała. „Zawsze stawiałem szkołę na pierwszym miejscu i przez lata utrzymywałem swoje stopnie”.

Clochard jest członkiem National Honor Society i skarbnikiem samorządu studenckiego. Jest także w hiszpańskim klubie i była w sali balowej. W ciągu ostatnich czterech lat Clochard spędził ponad 100 godzin na wolontariacie.

„Najbardziej satysfakcjonującą rzeczą jest widzieć radość innych poprzez to, co dla nich robisz” – powiedziała.
„Tak więc samo wolontariat i możliwość poświęcenia czasu jest dla mnie bardzo cenna”.

Clochard wciąż decyduje, do którego college’u uczęszczać, ale w międzyczasie pochłania każdą sekundę swojego ostatniego sezonu licealnego.

„W ciągu ostatnich czterech lat świetnie się bawiłem. Wszyscy ludzie, których spotkałem, moi koledzy, trenerzy mieli na mnie taki wpływ w mojej karierze. powiedziała.

READ  Lashinda Demus awansował na mistrza olimpijskiego z 2012 roku przez World Athletics