Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Cecil L. Konkel | Wiadomości, sport, praca

New Waterford – Cecil L. Konkel, 78, z Crestview Road. New Waterford wraca do domu, aby być z Panem otoczonym przez swoją kochającą rodzinę 19 lipca 2021 roku w szpitalu Mercy Health St. Elizabeth Boardman.

Cecil urodził się 29 września 1942 roku w New Waterford jako syn zmarłego Cecila M i Kathleen J. Weaver Kunkel.

Cecil Jack był ze wszystkich zawodów, jeśli chodzi o jego pracę i miał wiele różnych zainteresowań biznesowych przed przejściem na emeryturę.

Cecil miał wiele hobby i zainteresowań. Uwielbiał jeździć na łodziach, ciągnąć traktory oraz pić kawę i lunch z chłopakami. Cecil był przez 50 lat członkiem masonów wschodniej Palestyny ​​i był Schreinerem. Zabrał wiele dzieci do szpitala Shriners i chciałby im jak najwięcej pomóc.

Przeżyły trzy córki: Barb (Scott) Baumgardner z Kolumbii, Becky (Eric) z Polski i Chrissy (Dave) Norris z New Waterford. Zostawił ośmioro wnucząt, Stephena (Joe) Bate’a, Jennifer (Larry) Proctora, Dana (Stephanie) Baumgardnera, Justina Perkinsa, Colina Perkinsa, Nate’a (Brock) Norrisa, Dakotę (Ashley) Norrisa i Carly Norris. Zostawił także 12 prawnuków i siostrę Biffa (Dave) Gruberta i brata Keitha (Linda) Kunkela z kilkoma siostrzenicami i siostrzeńcami.

W piątek 23 lipca 2021 r. rodzina przywita przyjaciół w godzinach od 10:00 do 11:00 w kościele luterańskim św. Pawła w Letonii.

Żadna oferta nie zostanie złożona na prośbę Cecila. Nabożeństwo żałobne odbędzie się o godzinie 11:00 w piątek 23 lipca 2021 r. w kościele luterańskim św. Pawła na Litwie z wielebnym Carym Lankfordem. Przyjaciele i rodzina zostaną przywitani na godzinę przed usługą.

Pogrzeb odbędzie się na cmentarzu New Waterford.

Zamiast kwiatów można dokonywać wpłat na Fundusz Transportu Klubu Shrine Youngstown pod adresem PO Box 302 North Lima, Ohio 44452.

Organizacja została powierzona Domowi Pogrzebowemu Warrick-Commer-Rettig z Kolumbii.

Pokaż ten nekrolog i prześlij kondolencje rodzinie na stronie www.familycareservices.com

READ  Igrzyska Europejskie 2023: na czym polega i kto znalazł się w kadrze Wielkiej Brytanii?

20.07.21