Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

CD Projekt opisuje obecną stabilność Cyberpunk 2077 jako „choroba”

CD Projekt opisuje obecną stabilność Cyberpunk 2077 jako „choroba”

Adam Kisiński, współdyrektor CD Projekt, powiedział, że jest „bardzo zadowolony” z obecnego poziomu stabilności i wydajności Cyberpunk 2077, opisując wersję wydaną po ostatniej dużej łatce gry jako „zadowalającą” – pomimo dowodów przeczących wszystkim użytkownikom. cały świat. platformy.

Notatki – Podano za polską stronę biznesową TVN24 (Przez Tech Raptor) i jest automatycznie tłumaczone na angielski – stwierdzamy, że chociaż CD Projekt „nieustannie pracuje nad nowymi łatami”, aby rozwiązać więcej błędów, studio jest zadowolone z obecnego stanu gry po najnowszych łatach stabilności.

Jeśli chodzi o stabilność, Kisinski mówi: „pod tym względem naprawdę osiągnęliśmy zadowalający poziom” i zauważa, „pracowaliśmy również nad ogólną wydajnością, z której również jesteśmy bardzo zadowoleni”. Założyciel studia mówi również, że łatki będą nadal eliminować błędy, a CD Projekt „wprowadzi ulepszenia do systemów publicznych”, na które narzekali gracze. Niezależnie od tego, czy oznacza to ogólne ulepszenia, czy rzeczywiste poprawki problemów z rozgrywką, które napotkali gracze.

Obecnie , Steamowa wersja Cyberpunka 2077 Nadal trzyma się swojej „w większości pozytywnej” oceny, chociaż ostatnie recenzje są „mieszane” i nadal jest przepełnione skargami na błędy pomimo licznych prób ich złamania. Wcześniej w tym tygodniu gra w końcu wróciła do PlayStation Store po szokującym wycofaniu w grudniu i zawiera ostrzeżenie, że gra „nie jest zalecana” do grania na PS4.

Cyberpunk 2077 wciąż ma przed sobą długą drogę, zanim się skończy, chociaż dobrze, że CD Projekt nadal wprowadza łatki kruszące błędy. Nie spodziewajcie się też, że będzie to jedyna gra Cyberpunkowa studia, bo Kiciński zauważa również, że studio ma zespoły pracujące nad nieujawnionymi grami „w ramach naszych franczyz”. Od dłuższego czasu rozmawiają o większej liczbie gier Wiedźmina i Cyberpunka i miejmy nadzieję, że niedługo zobaczymy Wiedźmina 4, ponieważ ten świat jest bardziej satysfakcjonujący niż Cyberpunk.

READ  Fintech Tide z siedzibą w Londynie ujawnia, że ​​Wielka Brytania pozostaje popularnym miejscem docelowym dla założycieli z UE

{„Scheme”: {„page: {„content”: {„title”: „CD Projekt nazywa obecną stabilność Cyberpunka 2077 'zadowalającą'”, „type „:” news „,” Category „:” cyberpunk-2077 „} ,” użytkownik”: {„loginstatus”: false},” gra”: {„wydawca „:” CD Projekt „,” gatunek „:” RPG „,” title „:” Cyberpunk 2077 „,” gatunki ” :[„RPG”]}}}}