Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Cayde powraca – w pewnym sensie – w nowym zwiastunie Destiny 2: The Final Shape

Cayde powraca – w pewnym sensie – w nowym zwiastunie Destiny 2: The Final Shape

Bungie opublikowało zwiastun Destiny 2: The Final Shape, „Ostatni rozdział sagi Światło i ciemność”.

Jest świadkiem niespodziewanego powrotu Cayde-6, jednej z najpopularniejszych postaci w Destiny. Minęły cztery rozszerzenia, odkąd gracze Destiny pomachali na pożegnanie Cayde’owi, dowcipnemu łowcy pierwotnie granemu przez Nathana Filliona, który został zastrzelony przez Uldrena Sova. Ma nawet wzruszający pomnik, który gracze mogą odwiedzić w centralnej części wieży Destiny 2.

Renderowanie CGI zaczyna się od Naczelnego Czarownika Ikory Rey wpatrującego się w ognisko, rozmawiającego z Kaede, jakby wciąż żył. – Wiele cię ominęło – mówi tęsknie. „Chciałbym tam być.”

Następnie pokazano Kaede siedzącego przy ognisku, trzymającego swojego słynnego asa pik. Mówi: „Tak, ja też jestem dzieckiem”. „Ale hej, teraz jestem tutaj… gdziekolwiek, do diabła, jest tutaj”.

To zdecydowanie wygląda na to, że Fillion ponownie wcielił się w swoją rolę. Czy to gadający duch Kaede, czy jakieś zmartwychwstanie? Taki jest los, wszystko jest możliwe. Nic z tego nie ma prawdziwego sensu.

Pamiętam, jak rozmawiałem z Bungie w 2018 roku, kiedy powiedzieli mi, że rozszerzenie Destiny 2 Forsaken już na dobre zabiło Kaede. Powiedziano mi, że „nie próbujemy cię oszukać”. Pięć lat później jesteśmy tutaj.

Na 22 sierpnia zaplanowano pokaz Destiny, w którym dowiemy się więcej.

READ  Seria Final Fantasy Pixel Remaster ma nowe zrzuty ekranu i okno edycji