Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Caroline E. Williams 1944-2022 | Wiadomości, sport, praca

MEDINAH – Caroline „Carly” Eileen Williams, 78 lat, zmarła po południu w poniedziałek 18 lipca 2022 r. w szpitalu Akron General Hospital.

Caroline, pieszczotliwie nazywana Carly, urodziła się 20 stycznia 1944 r. w Youngstown jako córka Fredericka i Margaret Heinz Traxis.

Carly, czwarte z pięciorga dzieci, miała wspaniałe i pełne życia dzieciństwo dorastając w rodzinnym domu Strutherów przy Boland Street z Yellow Creek Park na ich podwórku. Carly była często pamiętana z młodości, opowiadając historie o swoich rodzicach, rodzeństwie, kuzynach, sąsiadach i przyjaciołach.

Carly, absolwentka Cardinal Money High School z 1962 roku, poznała miłość swojego życia, Johna Richarda „Dicka” Williamsa, pracując w Bibliotece Publicznej Struthers. Pobrali się 28 października 1967 roku i mieszkali w swoim domu w Struthers and Boardman, zanim przenieśli się do Medyny w 1984 roku. Carly lubiła być żoną i matką. Gdy jej dwoje dzieci dorosło, kontynuowała pracę w kilku bankach, aw 2007 roku przeszła na emeryturę z Wayne Savings Community Bank w Creston.

Po przejściu na emeryturę Carly lubiła spędzać czas z rodziną i wnukami. Carly kochała muzykę i taniec i była znana z tego, że „wycinała dywanik” ze swoim starszym bratem Freddym. Carly wpłynęła na życie wielu ludzi. Była cierpliwa, miła i delikatna, jej słodki uśmiech i zaraźliwy śmiech na zawsze zostaną zapamiętane.

Carly i Dick byli małżeństwem przez 34 lata, aż do jego śmierci 18 kwietnia 2002 r.

Wyjeżdża, by upamiętnić swoich dwóch synów, Margaret Teresę (Alan Lincoln) Williams z Mediny i Jason Frederick Williams z Westlake. Siostra Marian Enders z March, Pensylwania; Brat John Traxis z Charleston w Południowej Karolinie; szwagierka Margaret (Bill) Moss of Structures; jej wnuki, Gregory, Stephen i Alan „A. Jay” Williams; I wiele siostrzenic i siostrzeńców, a także przyjaciół.

Oprócz rodziców i męża poprzedziły ją jej siostra Margaret Baker i brat Frederick Trousses, a także jej rodzice i mąż.

READ  Studenci Al-Amal Volleyball College zmienili elitarny program na poziomie krajowym

Świętowanie jej życia odbędzie się później. Carly zostanie pochowana wraz z mężem Dickiem na cmentarzu św. Franciszka Ksawerego w Medynie.

Wkłady można składać do Fundacji Lupus, 2121 K Street NW, Suite 200, Washington, DC 20037 lub www.lupus.org.

Aranżacjami zajmuje się Dom Pogrzebowy Davis-Becker w Boardman. Kondolencje można przesyłać na stronie www.beckerobits.com.

(uwaga specjalna)