Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Carol Kirkwood wydaje werdykt w sprawie roli Antona w Strict Ruling „Wie jak to jest” | Telewizja i radio | Showbiznes i telewizja

Meteorolog BBC Breakfast i Pasha Kovalev tańczyli sześć lat temu w ulubionym konkursie tańca w kraju i razem osiągnęli siódmy tydzień. Carol jest ulubieńcem fanów Strictly Come Dancing i została zapytana o dołączenie Antona do jury po tym, jak była zawodową tancerką w serialu dla 18 seriali. Powiedziała, że ​​będzie „fajnie” ze względu na jego doświadczenie.

Mówiąc o swoim czasie na parkiecie, Carol powiedziała, że ​​„uwielbia to” i byłoby to doświadczenie, którego „nigdy nie zapomni”.

„Nigdy tego nie pożałuję, ale wciąż mnie to onieśmielające i nadal nie wiem dlaczego.

Dodała: „To absolutnie fantastyczny program i nie mogę go wystarczająco pochwalić ani tych, którzy nad nim pracują”.

Jeśli chodzi o jej przemyślenia na temat tegorocznego Antona kołysającego wiosłami, Carroll uważa, że ​​„będzie fajnie”.

Czytaj więcej: Alina na Coronation Street poroniła, a to wina nadziei?

„Na początku wszyscy kochają Antona” – powiedziała Carol Radio Times.

„Anton dokładnie wie, jak to jest na parkiecie i wie, jak trudne lub łatwe może być, w zależności od umiejętności twojego partnera, wytrenowanie kogoś do tańca” – kontynuowała.

Anton zastąpi w tym roku Bruno Tonioli i dołączy do przewodniczących sędziów Shirley Palace, Motsy Mabuse i Craig Revell-Horwood w nowej serii, która rozpocznie się we wrześniu.

Bruno nie jest w stanie podróżować tam iz powrotem ze Stanów Zjednoczonych, gdzie pojawia się również w Dancing With the Stars jako sędzia.

Ponieważ Anton jest tegorocznym sędzią, a Janet Manrara ma zastąpić It Takes Two Zoe Ball, BBC nawiązało współpracę z kilkoma nowymi profesjonalnymi tancerzami.

Mistrzyni Świata Juniorów w Ameryce Łacińskiej z 2010 r. i była Irlandzka w Dancing With the Stars, Kay Wadrington, została uznana za pierwszą, a następnie sześciokrotną Mistrzynię Latynoski i Ballroom we Włoszech oraz były zawodowiec Let’s Dance Germany Nikita Kuzmin.

READ  Jak Tales of Arise przywraca klasyczną serię RPG

Mistrz RPA, Cameron Lombard, weźmie również udział w serii 2021, a także zwycięzca Polish Latin Open 2014 i BBC One’s Greatest Dancer 2020 Jowita Przystal.

Dołączają do innych profesjonalnych tancerzy ujawnionych w nadchodzącej serii: Alja Korjanec, Amy Dowden, Dianne Buswell i Giovanni Pernice.

nie przegap …

Jeremy Clarkson w desperacji jako uczestnik WWTBAM utknął z pytaniem za 100 funtów [VIDEO]
Nasza farma w Yorkshire: Amanda Owen jest „zła” na swojego męża Clive’a [BOOK EXCERPT]
Fani GMB krytykują Laurę Tobin za jej raport pogodowy na aquaslide [REACTION]

Gorka Marquez powróci także u boku Graziano de Primy, Johannesa Radebe i Karin Hauer.

W konferencji uczestniczą także Katya Jones, Luba Mashtok, Nadia Bychkova, Nancy Shaw, Neil Jones i Otti Mabuz.

Jeśli chodzi o celebrytów, którzy będą podążać za butami Carol Kirkwood, rozeszły się plotki.

Według Shirley fani będą się naprawdę dobrze bawić, jak powiedziała: „Właśnie wtedy, gdy myślałeś, że nie może być lepiej! Pozwol sobie powiedziec…”

Nie mogła upuścić żadnych nazwisk celebrytów podczas występu w The One Show wcześniej tego lata, ale ujawniła, że ​​będzie to „pokaz, którego nie można przegapić” i dodała: „Ten skład, cóż, witaj!”

Bestsellerowa gwiazda Netflix o zachodzie słońca, Kristen Quinn, zapowiedziała nadchodzącą podróż do Wielkiej Brytanii – czy pojawi się w programie BBC?

Podobno zmarła także Josephine Joubert z Paradise, a także były gwiazdor koronacji Ryan Thomas.

Strictly Come Dancing powraca tej jesieni w BBC.