Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Carol Ann (Lynn) Miller, Austin Town, Ohio nekrolog

Carol Ann (Lynn) Miller, Austin Town, Ohio nekrolog

AUSTIN TOWN, Ohio (MyValleyTributes) – Carol Ann Miller, 75 lat, dawniej Timberidge Drive w Austin Town, zmarła w czwartek 3 listopada 2022 r. w Riverside Methodist Hospital w Columbus w stanie Ohio. Jej kochająca rodzina była u jej boku.

Pani Miller urodziła się 16 maja 1947 roku w Youngstown w stanie Ohio jako córka zmarłego Patricka i Margaret (Curtis) Lynn.

Przez całe życie mieszkała w Mahoning Valley, w 2014 roku przeniosła się do obszaru Columbus, aby być z córką i wnukami, ostatecznie osiedlając się w Lewis Center w stanie Ohio.

Carol ukończyła Liceum Struthers w 1965 i Szkołę Pielęgniarstwa Szpitala Altman w 1968 jako dyplomowana pielęgniarka. Uzyskała dyplom z kilku dziedzin, ale skupiła się na pediatrii.

W swojej karierze pielęgniarskiej z radością prowadzi i pomaga młodym pielęgniarkom wzrastać i rozwijać się. Poświęcenie i poświęcenie w służbie swoim pacjentom były kluczowymi czynnikami w prowadzeniu jej. Jej kariera trwała 39 lat, głównie w Forum Health Hospitals i zakończyła się przejściem na emeryturę w 2014 roku. W całej swojej karierze pani Miller była członkiem Stowarzyszenia Pielęgniarek Ohio (ONA), Amerykańskiego Stowarzyszenia Pielęgniarek (ANA) i Youngstown General Stowarzyszenie Pielęgniarek.

Kościół Episkopalny św. Jana w Youngstown był jej rodzinną parafią przez wszystkie lata formacji i miejscem jej ślubu z Henrym F. Millerem 11 września 1971 roku.

Po przeprowadzce do Columbus, Carol kontynuowała swoje zaangażowanie w służbę jako oddany wolontariusz w Radzie Wyborczej w każdy dzień wyborów. Przed przeprowadzką z Youngstown i podczas nauki w szkole podstawowej, gimnazjum i liceum córki była aktywną członkinią PTA w Szkole Podstawowej w Polsce Północnej, a także liderką harcerek. W wolnym czasie Carol lubiła podróże, rejsy, uczęszczanie do szkoły i zajęcia sportowe dla swoich wnuków. Rzadko opuszczała jakąś grę, zabawę lub jakąkolwiek inną uroczystość szkolną lub kościelną, dzięki której mogłaby utrzymać swoje wnuki. Świetna fanka sportu, szczególnie kochała piłkę nożną. Jako oddana córka, żona, matka, babcia, siostra i pielęgniarka, jej entuzjazm i wsparcie nie miały granic. Być może jej największą radością był czas spędzony z wnukami, niezależnie od tego, czy siedziała, czy siedziała w deszczu i zimnie na imprezie sportowej, Carol była zawsze „obecna”.

READ  Turecki Kyalab zdobywa 10. tytuł mistrza Europy w zapasach grecko-rzymskich

Carol Ann przeżyła córka Melissa L. Miller z Lewis w stanie Ohio. jej troje wnuków, Madeleine Casa, Brayden Casa i Cooper Casa; Jej brat Ron. Jej szwagierka Cynthia (Papas) Lynn pochodzi z Neapolu na Florydzie i uwielbia wiele jej siostrzenic i siostrzeńców.

Oprócz rodziców poprzedziła ją śmierć 37-letniego męża Henry’ego, który zmarł 3 stycznia 2008 roku.

Przyjaciele i rodzina mogą dzwonić we wtorek 8 listopada 2022 od 17:00 do 19:00 oraz w środę 9 listopada 2022 od 10:00 do 10:45 o godz. Dom pogrzebowy Davidson Baker W Struthers przy ul. W środę o 11:00, zaraz po obejrzeniu, odbędzie się nabożeństwo pogrzebowe z okazji życia Carol.

Aresztowanie odbędzie się na cmentarzu Lake Park w Youngstown.

TV Tribute będzie nadawany w poniedziałek 7 listopada w następujących przybliżonych godzinach: 5:17 w WKBN, 8:39 w FOX, 17:21 w WYTV i 18:35 w MyYTV.