Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Cameo Ribbon of the Academy Awards była miejscem, w którym odbyła się tegoroczna ceremonia wręczenia nagród

Cameo Ribbon of the Academy Awards była miejscem, w którym odbyła się tegoroczna ceremonia wręczenia nagród

Czy zastanawiałeś się kiedyś, co robi zdobywca Oscara po tym, jak podaje swoje imię i radośnie przyjmuje Oscara przed szanowanymi rówieśnikami? Udaj się do baru — cóż, do paska kamei. TikTok odsunął kurtynę podczas największej nocy w Hollywood, oferując spojrzenie zza kulis na takie gwiazdy Michelle Yeoh I Jamiego Lee Curtisa Wygraweruj ich cenne posągi. I oczywiście Internet to ma bardzo teraz pytań.

Jeden z widzów napisał: „O mój Boże! Jest teraz stacja z epizodami? Koniec z dostawą do domu z Oscarów?” Inny zapytał, co oznacza wstążka z kameą dla zwycięzców i zapytał: „Czy to oznacza, że ​​​​mogą zmienić zwycięzców w dowolnym momencie w danej sytuacji?”

Nie martwcie się, detektywi TikTok: przeprowadziliśmy małe rozeznanie i poniżej odpowiadamy na najbardziej palące pytania.

Ta zawartość jest importowana z Tiktok. Możesz znaleźć tę samą treść w innym formacie lub możesz znaleźć więcej informacji na ich stronie internetowej.

Od kiedy Oscary mają kameę ze wstążką?

Przez większość spisanej historii Oscarów zwycięzca musiał udać się do Akademii w późniejszym terminie, aby otrzymać osobistą pozłacaną statuetkę. (UAP Polich Tallix od 2016 roku wykonuje posągi, które zatrzymają paradę.) Jednak w 2010 roku producent posągów RS Owens wstrząsnął sytuacją. Były prezes Akademii, Tom Chirac, powiedział: „Żadna statuetka Oscara nie jest kompletna, dopóki nie zostanie przymocowana tabliczka znamionowa”. Hollywoodzki reporter 13 lat temu. „Bal gubernatora to idealne miejsce dla zdobywców Oscara, aby dodać ostatni szlif, świętując swoje osiągnięcie i filmy roku”. Od tego czasu taśma wytłaczana jest idealnym wykończeniem wydania A-List.

Jak działa taśma embossingowa?

Wbrew temu, co może sugerować nazwa, taśma embossingowa nie Z technicznego punktu widzenia Grawerowanie posągów wtedy i tam. Jak widać, Oscary są wstępnie nawiercone, aby tabliczka z nazwiskiem mogła zostać umieszczona po ogłoszeniu odbiorcy. Ponieważ zdobywcy Oscara są notorycznie poszukiwani po swoich wielkich wygranych – miejsca do odwiedzenia i ludzie do zobaczenia! –Kamea ujawniła Oscara Kilka lat temu powstały te panele wszyscy Kandydaci do przyspieszenia produktu końcowego. (Każda plakietka zawiera nazwisko nominowanego, kategorię i film, za który jest uhonorowany. Wszystkie nieużywane tabliczki znamionowe są poddawane recyklingowi i / lub używane w kolejnym roku).

Gdy zwycięzca potwierdzi, że informacje na tablicy są prawidłowe, grawer wierci na swojej osobistej tablicy, szybko poleruje pana Oscara i zwraca go im. W ten sposób największe talenty w branży mogą świętować nagrodę Wszędzie było napisane ich imię.

Dlaczego trofea nie były wstępnie wygrawerowane?

Wiemy, co myślisz: jeśli zwycięzcy Oscarów zostaną wyłonieni wcześniej, dlaczego nie wygrawerować cennych statuetek przed wielką nocą? Wszystko ma sens, dopóki nie zapamiętasz wyników dosłownie Przechowywane pod kluczem.

Firma audytorsko-księgowa PwC Powiedziało Liczy głosy i każe dwóm przedstawicielom przynieść cenne koperty w torbie i rąbek policyjnej ochrony. (Nie tylko są dwie duplikaty kopert, ale przedstawiciele PwC są zobowiązani do zapisania wyników.) Po podjęciu kilku działań w celu ukrycia wyników do czasu transmisji na żywo, wygrawerowana statuetka będzie spoilerem finału sezonu nagród.

Poza tym kołysanie się przy kamei wydaje się być słodkim, niemal surrealistycznym momentem, którego zwycięzcy nigdy nie zapomną.


Śledź House Beautiful na Instagram.