Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Calvilli składa przysięgę jako lider działu pozyskiwania i integracji sił powietrznych > Siły Powietrzne > Zobacz artykuł

Calvilli składa przysięgę jako lider działu pozyskiwania i integracji sił powietrznych > Siły Powietrzne > Zobacz artykuł


Frank Calville został zaprzysiężony na stanowisko asystenta sekretarza sił powietrznych ds. pozyskiwania i integracji przestrzeni kosmicznej podczas gali Pentagonu 5 maja, po potwierdzeniu roli przez Senat USA, 28 kwietnia.

Przed potwierdzeniem Calvilli pracował dla Krajowego Biura Pomiarowego oraz w przemyśle. Na tym nowym stanowisku został pierwszym dyrektorem ds. usług pozyskiwania przestrzeni kosmicznej i pełni funkcję starszego dyrektora ds. pozyskiwania programów kosmicznych w Departamencie Sił Powietrznych.

„Gratuluję Frankowi jego długo oczekiwanego potwierdzenia w Senacie i mamy szczęście powitać go w zespole zarządzającym Sił Powietrznych” – powiedział Sekretarz Sił Powietrznych. Frank Kendall. „Dogłębne doświadczenie, wiedza i przywództwo Franka są nieocenione w zdobywaniu transformacyjnych systemów kosmicznych, których potrzebujemy, aby wyprzedzać wyzwania związane z szybkością oraz w zapewnianiu Siły Kosmiczne USA Wypełnia swoje obowiązki jako wielki aktywista i obrońca połączonych sił.”

Priorytety Calvilliego w jego nowej roli będą koncentrować się na zwiększeniu szybkości i współpracy departamentu w opracowywaniu systemów dla Sił Kosmicznych Stanów Zjednoczonych, przy jednoczesnej synchronizacji wysiłków w Departamencie Obrony oraz z szerszymi partnerami rządowymi i międzynarodowymi, aby przekazać nowe zdolności w ręce walczących.READ  Jak upadły księżycowe ambicje Rosji?