Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Call of Duty: Vanguard Alpha rozpocznie się w przyszłym tygodniu dla wszystkich graczy PS5 i PS4

Activision Blizzard jest obecnie w obliczu Ciągłe poważne zarzuty nękania I Złe traktowanie zmarginalizowanych pracowników. Aby dowiedzieć się więcej proszę Odwiedź nasz harmonogram I my też mamy Szczegółowy raport na ten temat.

Activision ogłosiło, że wszyscy gracze PS5 i PS4 będą mogli wziąć udział w Call of Duty: Vanguard Alpha 27 sierpnia i doświadczyć zupełnie nowego trybu gry Champion Hill.

Jak ujawniono w dniu PlayStation.Blog, Alpha będzie działać od 10:00 PT/1PM ET/6PM GMT 27 sierpnia do 10:00 PT/1PM ET/6PM GMT 29 sierpnia.

Nie tylko gracze PlayStation będą musieli złożyć zamówienie w przedsprzedaży, ale gracze w większości krajów nie będą potrzebować PlayStation Plus, aby wziąć udział. Gracze PS4 i PS5 w Niemczech będą potrzebować subskrypcji PlayStation Plus ze względu na wiek gry, a „w przypadku posiadaczy PS4 i PS5 w Japonii wymagana jest niewielka opłata”.

Wstępne ładowanie Call of Duty: Vanguard Alpha rozpocznie się 23 sierpnia o godz. 3:00 PT/6AM PT/11AM GMT, a gracze Call of Duty: Modern Warfare, Warzone lub Black Ops Cold War będą mogli uzyskać do niego dostęp w trakcie gry. odpowiednie listy po ich pobraniu, jeśli sobie tego życzą.

Wszyscy uczestnicy Alpha otrzymają wizytówkę i emblemat w Vanguard, a także w Warzone po włączeniu Vanguard.

Champion Hill to kurs przetrwania na wielu arenach, w którym „taktyka i strategia łączą się z szybką akcją i fajerwerkami z bliska”. Alpha będzie zawierała wersje Champion Hill w wersji Duo (2v2) i Trio (3v3), a gracze będą rywalizować w mistrzostwach ligowych z siedmioma innymi drużynami.

Każda drużyna będzie miała pewną liczbę żyć, a celem jest bycie ostatnim stojącym w serii rund walki na czas. Wszyscy gracze zaczną z tym samym sprzętem, ale pieniądze, które zarobisz zabijając innych graczy lub zbierając na mapie, pozwolą ci kupić nową broń i sprzęt.

READ  Assetto Corsa Competizione otrzyma aktualizację nowej generacji w lutym - Gamescom 2021

Chociaż ta wersja alfa jest przeznaczona tylko dla graczy PlayStation, ci, którzy zamówią w przedsprzedaży na wszystkich platformach, otrzymają dostęp do Call of Duty: Vanguard’s Beta we wrześniu przed datą premiery 5 listopada 2021 roku.

Aby uzyskać więcej informacji na temat Call of Duty: Vanguard, zapoznaj się ze wszystkimi nowymi szczegółami dotyczącymi kampanii w grze, trybu wieloosobowego oraz wiadomościami o nowej mapie Warzone i Anti-Cheat.

Masz dla nas wskazówkę? Chcesz omówić potencjalną historię? Wyślij e-mail na adres [email protected].

Adam Pankhurst jest autorem wiadomości dla IGN. Możesz śledzić go na Twitterze Umieść tweeta i dalej Skurcz.