Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Calgary Surge ogłasza listę obozów treningowych 2023

Calgary Surge ogłasza listę obozów treningowych 2023

Calgary op Calgary Surge ujawniło swój oficjalny skład obozów treningowych na inauguracyjny sezon 2023, zespół ogłosił w poniedziałek.


Prowadzony przez dyrektora generalnego Surge, Shane’a Jamesa i głównego trenera Surge, Nelsona Truebę, obecny skład obozu treningowego Calgary składa się z 14 graczy, w tym czterech nowych dodatków: sześciostopowych strażników Admona Gildera, Claytona Henry’ego i Kevina Kangu oraz sześciometrowego napastnika Jordan Lyon. . Dodatkowy zawodnik dołączy do składu po zakończeniu obecnego sezonu międzynarodowego.


„Jesteśmy bardzo podekscytowani tą grupą. Mamy świetną mieszankę doświadczenia, umiejętności, inteligencji i graczy, którzy wpływają na zwycięstwo na różne sposoby. To będzie obóz rywalizacji i nie mogę się doczekać pracy z naszym fantastycznym składem i frontem biura, aby zapewnić tym graczom jak najlepsze wrażenia tego lata” – powiedział trener Surge, Nelson Tiruba.


Clayton Henry spędził sezon 2022 z Guelph Nighthawks średnio 5,2 punktu, 1,5 zbiórki, 0,4 asysty i 11,8 minuty w 10 meczach.


Admon Gilder ostatnio grał zawodowo za granicą w Izraelu, Polsce i Finlandii, gdzie notował średnio 18,1 punktu, 5,0 zbiórek, 2,5 asysty, 1,8 przechwytu i 31,4 minuty w 30 meczach.


Jordan Lyons dołącza do Surge z szerokim doświadczeniem National Collegiate Athletic Association (NCAA) i National Collegiate Athletic Association (NJCAA). Ostatni sezon spędził w NCAA z Simonem Fraser University Leafs, gdzie zdobył średnio 10,3 punktu, 4,5 zbiórki, 1,5 asysty i 22,3 minuty w 24 meczach. Grał również zawodowo za granicą w Danii.


Kevin Kango grał ostatnio w NBA G-League z Oklahoma City Blue. Ostatni sezon spędził w NCAA z Lenoir-Rhyne University Bears, gdzie zdobył średnio 11,1 punktu, 2,4 zbiórki, 2,0 asysty, 1,4 przechwytu i 30,5 minuty w 28 meczach.


Lista na obóz treningowy Calgary Surge 2023 obejmuje dwóch graczy z doświadczeniem National Basketball Association (NBA), siedmiu graczy z doświadczeniem NBA, sześciu graczy z wcześniejszym doświadczeniem CEBL, trzech graczy All-American i dwóch graczy z USA. Absolwenci I ligi.

READ  Gol Gattiego w końcówce zapewnił Juventusowi zwycięstwo nad Sportingiem

O Calgary Surge


Franczyza Calgary powstała jako Guelph Nighthawks w 2018 roku i jest jednym z sześciu członków założycieli CEBL. Organizacja przeniosła się z najmniejszego rynku ligi do Calgary w sierpniu 2022 r. W ramach rozwijającej się strategii biznesowej ligi polegającej na posiadaniu drużyn w największych obszarach metropolitalnych Kanady. Przewodniczący Usman Tahir Gout oraz wiceprezes i prezes Jason Ribeiro dostrzegli możliwość połączenia różnorodnych społeczności Calgary poprzez sport i rozrywkę oraz stworzenia poczucia przynależności. po więcej informacji odwiedź

www.calgarysurge.ca.


Informacje o kanadyjskiej elitarnej lidze koszykówki (CEBL)


Liga stworzona przez Kanadyjczyków dla Kanadyjczyków w celu rozwoju kanadyjskich graczy, trenerów, dyrektorów sportowych i sędziów, CEBL ma najwyższy odsetek kanadyjskich graczy ze wszystkich lig zawodowych w kraju, a 71 procent ich składów to Kanadyjczycy. Gracze wnoszą doświadczenie z NBA, NBA G League, głównych międzynarodowych lig zawodowych, kanadyjskiego programu reprezentacji narodowej, najlepszych programów NCAA i USPORTS. Dziewięciu graczy CEBL przeniosło się do NBA po sezonie CEBL, a 28 graczy CEBL uczestniczyło w obozach treningowych NBA G League w październiku. Sezon CEBL trwa od maja do sierpnia. Więcej informacji o

CEBL jest dostępny na CEBL.ca i Ceblegue NA
InstagramI
ŚwiergotI
LinkedinI
Facebook &
youtube.