Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

C4 Smart Energy jest gospodarzem kreatywnej przestrzeni i dedykowanego laboratorium mody ulicznej w SXSW

W tym roku SXSW [South by Southwest] Konwencja i festiwale powracają na 10 dni w marcu do Austin w Teksasie, gdzie spotykają się muzyka, film i wiele innych form kreatywności. Zespoły przybywały do ​​Austin, aby zabawiać lokalnych fanów muzyki i gości odwiedzających miasto, podczas gdy w całym mieście odbywały się pokazy filmowe.

Z całej muzyki, C4 Inteligentna EnergiaOficjalna marka napojów energetycznych SXSW była gospodarzem wyjątkowego doświadczenia konsumenckiego, C4 Smart House. Uczestnicy festiwalu byli podekscytowani kreatywnymi i inspirującymi aktywacjami zaprojektowanymi w celu zanurzenia fanów SXSW w stylu życia C4 Smart Energy.

C4 Smart House oferował różne doświadczenia, w tym wciągające wrażenia wideo, udostępnianie zdjęć przez społeczność i oazę na świeżym powietrzu, w której można spróbować nowych smaków napojów energetycznych. Wydarzenie dostępne tylko dla zaproszonych gości w środę, 15 marca, obejmowało ekskluzywny występ artysty z Harlemu Austina Millsa. Lil Yachty również zatrzymał się na miejscu, aby wypróbować C4 Smart Energy na jedną noc przed planowanym występem w The obraz Etap został odwołany po wessaniu burzy w stylu Teksasu.

W ramach tego doświadczenia goście odkrywają swoich wewnętrznych artystów ulicznych i tworzą jedyną w swoim rodzaju odzież uliczną w stylu graffiti. Wewnątrz Spaced Revitalization utworzono stację personalizacji, zaprojektowaną z użyciem graffiti lokalnych artystów z Austin, jako hołd dla kultury twórców.

To nowoczesne doświadczenie ma stanowić uzupełnienie nadchodzącej kampanii marki „4 Moments Of”, która koncentruje się na modzie jako jednym z czterech doświadczeń w tej przestrzeni. C4 Smart House pozwoli gościom wyrazić swoją kreatywność i ucieleśnić chwile wielkości w swoich strojach.

Goście wybrali streetwear, aby wyrazić siebie. Dostępne do personalizacji kapeluszy typu Bucket, diagonalnych czapek na ramię i toreb na ramię przy użyciu szablonów stworzonych przez lokalnych artystów z Austin. W ramach tego doświadczenia goście odkryją swoich wewnętrznych artystów ulicznych, korzystając z szerokiej gamy podstawowych ubrań ulicznych.

C4 Smart Energy nawiązało współpracę z lokalnymi artystami z Austin Nicka Abe’a I Jenkins 2 d stworzyć szablony oddające hołd zarówno korzeniom marki, jak i miejscu festiwalu. Ponadto goście uchwycili swój nowy niestandardowy styl na zdjęciu, na którym mogli spersonalizować wiadomość „4 Moments Of”.

„Twórcza energia tkwiąca w SXSW jest idealną platformą startową dla naszej najnowszej linii produktów C4 Smart Energy i nie możemy się doczekać, aby ożywić ten wspaniały festiwal produktami i doświadczeniami, które maksymalizują nasze wspaniałe chwile na SXSW”. To interaktywne wyskakujące okienko przedstawia rolę C4 Smart Energy w odblokowywaniu Moments of Greatness na SXSW. Creative Space to skrzyżowanie sztuki, technologii i kultury, tworzące pierwszą w swoim rodzaju przestrzeń dla myślicieli, twórców i działaczy.

„Chcieliśmy stworzyć oazę dla gości imprezy SXSW i dać im przestrzeń, w której mogliby skierować swoją energię na coś kreatywnego i zaborczego” — mówi Matt Salvatore, wiceprezes ds. kreatywnych w Nutrabolt. C4 Smart Energy wnosi nowe praktyczne doświadczenie do SXSW.

Dzięki C4 Smart House skłaniamy się ku Smart [Energy]Jego rolą jest tworzenie małych chwil, które składają się na większą podróż, oddanie surowej twórczej energii w ręce konsumenta i pozwolenie mu pokazać swoje wyjątkowe chwile” – podsumowuje Salvatore.

Chodź za mną Świergot Lub Linkedin. spłacać Dla mnie strona internetowa lub inne moje prace Tutaj.

READ  Kosmiczny Teleskop Jamesa Webba należący do NASA – jak dotąd najbardziej niesamowite zdjęcia