Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

„Byłem zszokowany, widząc, że nie jestem jedyną nominowaną osobą o kolorze”. | wiadomości o wyścigach konnych

Jonathan Harding o ulepszeniach autentycznych nagród branżowych dla pracowników

Dan Abraham

„title=”Freedom Zampaladus został zwycięzcą tegorocznych Godolphin Stud and Stable Staff Awards” class=”js-imageLoader”data-at-xn=” https://www.rp-assets.com/images/news/ 2022 /02/03/104245-medium.jpeg „data-br-n =” https://www.rp-assets.com/images/news/2022/02/03/104245-medium.jpeg „data-br – m = „https://www.rp-assets.com/images/news/2022/02/03/104245-large.jpeg” data-br-w = „https://www.rp-assets.com/ images/news/2022/02/03/104245-large.jpeg „data-br-xw=” https://www.rp-assets.com/images/news/2022/02/03/104245-large. jpeg „onclick =” return false „>

Freedom Zampaladus zdobył w tym roku nagrody Godolphin Stud i Stable Staff

Dan Abraham

18:00, 24 października 2022

Wszyscy wiemy, jak trudno jest się sprzedać. Niezależnie od tego, czy jesteś studentem szlifującym osobiste oświadczenie, czy osobą ubiegającą się o pracę, poproszenie o skuteczne podsumowanie swoich umiejętności słowami może pozostawić nawet najlepszych z nas w bloku pisarskim.

Teraz wyobraź sobie, że robisz to z czymkolwiek innym niż językiem ojczystym.

Od dawna stanowiło to wyzwanie dla nominowanych do nowo przemianowanej nagrody Originals Industry Employee Awards, ale organizatorzy starali się rozwiązać ten problem, ponieważ ich celem jest zachęcanie do większej różnorodności wśród tych, którzy otrzymają nagrody, aby lepiej reprezentować pracowników branży wyścigowej.

Tegoroczne jury zaakceptuje nominacje wideo, dzięki czemu potencjalni finaliści będą mogli zademonstrować ducha rycerskości bez utrudnień w komunikacji pisemnej i językowej. Zapewniony jest również tłumacz.

James Frank, zdobywca nagrody Pracownik Roku 2020, z zadowoleniem przyjął decyzję o ułatwieniu dostępu do nagród. 45-latek przybył do Newmarket z Zimbabwe w 2002 roku i od 2013 roku pracuje dla Hascombe Anthony Oppenheimer i Valiant Stud, rozpoczynając karierę w Genesis Green Stud.

„Nagrody są otwarte dla wszystkich”, mówi Frank, który pracuje ze Stevem Goldingiem jako hodowcą. „Każda nominacja jest brana pod uwagę.Nie chodzi o to, kim jest osoba – każdy ma szansę, niezależnie od swojego pochodzenia.

„Kiedy przyjechałem do Anglii ścigałem się, ale to był mój pierwszy raz w branży hodowlanej. Zacząłem od dołu i wiele się nauczyłem. Mieliśmy ludzi z całego świata: Indii, Pakistanu, Polski, Argentyny, Brazylii. Wszyscy poznaliśmy różne kultury.

„Mieliśmy ludzi z różnych środowisk i różnych języków. Chciałeś dowiedzieć się o ich wychowaniu, a wyścig dał nam taką możliwość. Dużo się uczysz i na koniec wszyscy łączycie konie.

Dan Abraham

„title=”James Frank świętuje nagrodę Pracownika Roku Godolphin Stud i Stajni Staff Awards” class=”js-imageLoader” data-at-xn=” https://www.rp-assets.com/images/news/2021/ 01/05/86876-medium.jpeg „data-br-n =” https://www.rp-assets.com/images/news/2021/01/05/86876-medium.jpeg „data-br-m = „https://www.rp-assets.com/images/news/2021/01/05/86876-large.jpeg” data-br-w = „https://www.rp-assets.com/images / news/2021/01/05/86876-large.jpeg „data-br-xw=” https://www.rp-assets.com/images/news/2021/01/05/86876-large.jpeg ” onclick =” zwraca fałsz; „>
James Frank świętuje tytuł Pracownika Roku na Godolphin Stud and Stable Staff Awards

James Frank świętuje tytuł Pracownika Roku na Godolphin Stud and Stable Staff Awards

Dan Abraham

„Pamiętam, jak Michael Swinburne powiedział mi, kiedy byłem w Genesis Green Stud, że jeśli chcesz, aby twój koń chodził, powinieneś z nim porozmawiać. Powiedział, że możesz używać dowolnego języka, a on zrozumie”.

Frank podkreśla znaczenie działania w zachęcaniu większej liczby osób z różnych środowisk do kariery w wyścigach, a sukces jego nagrody w 2020 roku pomógł mu stać się wzorem do naśladowania.

„Bardzo się cieszę, że mogę coś reprezentować i pokazywać, że można coś osiągnąć w wyścigach konnych. Jestem w branży od 20 lat i spotkałem większość ludzi, o których można pomyśleć, i wszyscy są bardzo piękni.

„Chodzi o aktorstwo. Jeśli możemy mieć dzieci, aby przyszły zobaczyć, co robimy i zobaczyć kogoś, z kim się utożsamiają, mogą uwierzyć, że to coś, czego mogą spróbować. Branża jest otwarta dla wszystkich i możesz rozwijać się jak wszyscy inni. po prostu trzeba ciężko pracować.”

Freedom Zampaladus zdobył w zeszłym roku nagrodę Community Award za swoją Urban Equestrian Academy. Organizacja ucierpiała podczas kryzysu kosztów utrzymania i potrzebuje darowizn.

„Nagroda przyszła dla nas w naprawdę dobrym momencie” – mówi 42-latek. „Ostatnie kilka lat było naprawdę ciężkich z powodu pandemii i kryzysu związanego z kosztami życia. To wszystko ma swoje konsekwencje, więc nominacja nadeszła w ważnym momencie. Pomogła Urbanowi przetrwać kilka trudnych miesięcy.

„Jako czarny brat miło było być włączonym, nie dlatego, że jestem czarny, ale z powodu tego, za czym się opowiadamy. Byłem zszokowany, widząc, że nie jestem jedyną osobą o kolorze skóry, która została nominowana lub naprawdę wygrała. To była ogromna niespodzianka i dała mi pewność, że mogę nominować innych”.

Edward Whitaker (racingpost.com/photos)

title=”Wolność” Zampaladus, założyciel Miejskiej Akademii Jeździeckiej, na polu z jednym ze swoich koni na farmie Scraptoft Hill niedaleko Leicester „class=”js-imageLoader”data-at-xn=”https://www. rp-assets.com/images/news/2020/12/30/86718-medium.jpeg „data-br-n=” https://www.rp-assets.com/images/news/2020/12/30 /86718-medium.jpeg „data-br-m =” https://www.rp-assets.com/images/news/2020/12/30/86718-large.jpeg „data-br-w =” https : //www.rp-assets.com/images/news/2020/12/30/86718-large.jpeg „data-br-xw=” https://www.rp-assets.com/images/news/ 2020/12/30/86718-large.jpeg „onclick=” return false; „>
Wolność Zambalados, założyciel Miejskiej Akademii Jeździeckiej, na polu z jednym ze swoich koni w Scraptoft Hill Farm niedaleko Leicester

Wolność Zambalados, założyciel Miejskiej Akademii Jeździeckiej, na polu z jednym ze swoich koni w Scraptoft Hill Farm niedaleko Leicester

Edward Whitaker (racingpost.com/photos)

Na szerszy temat różnorodności w brytyjskich wyścigach Zambaldos dodaje: „Nie możesz mówić o równości bez reprezentacji. Nie możesz mówić w twoim imieniu, jeśli nie wiedzą, przez co przechodzisz, jak żyjesz i co jest dla ciebie ważne.”

„To bardzo ważne, aby ktoś taki jak ja wygrywał taką nagrodę. Dla innych może wydawać się to możliwością. Chodzi o to, aby te rzeczy stały się rzeczywistością dla innych – i to jest to, co napędza następne pokolenie, aby podnieść płaszcz i walcz dalej.”

Jury przewodniczy nadawca Nick Lack, który liczy na szeroką gamę nominacji, która wygasa 8 listopada. Autentyczna strona z nagrodami branżowymi dla pracowników Beneficjentom oferowane jest łącznie 128 500 funtów.

„Każdy członek załogi wyścigowej kwalifikuje się do jednej z tych nagród i chcemy przekazać wiadomość, że proces rekrutacji jest tak przystępny, jak to tylko możliwe”, mówi.

„Jako jury musimy oceniać z całkowicie otwartą ręką i mieć nadzieję, że skończysz z grupą zwycięzców reprezentujących siłę roboczą w sporcie.

„Jedynym sposobem, w jaki zostanie to odzwierciedlone, jest to, czy nominacje dokładnie to odzwierciedlają. Jeśli istnieją jakiekolwiek bariery uniemożliwiające nominację, proszę nie myśl, że nie możesz. Twoje pochodzenie nie jest ani problemem, ani przeszkodą, i było „t. Nominacja wymaga czasu, wysiłku i energii, ale jeśli z pasją czujesz, że ktoś zasługuje na wyróżnienie w branży, poczekaj, aż wiadomość dotrze”.

„Brytyjskie wyścigi mają fantastyczną siłę roboczą”

Zmiany w procesie nominacji w konkursie Authentic Industry Employee Awards to nie jedyny sposób, w jaki sport stara się promować różnorodność. Po raz pierwszy brytyjskie wyścigi wspólnie świętowały Miesiąc Historii Czarnego wraz z Diversity in Racing Steering Group.

Grupa wyprodukowała serię filmów, na których można się oprzeć All In The Race . kampaniaw tym prezes Epsom Brian Finch, zdobywczyni Magnolia Cup Ashleigh Wicheard i Callum Helliwell ze Sky Sports Racing, którzy dzielą się swoimi doświadczeniami z pracy w branży.

„Jako brytyjskie wyścigi chcemy, aby każdy miał możliwość wykorzystania swojego potencjału i upewnienia się, że fani ze wszystkich społeczności czują się mile widziani. Dlatego jest absolutnie słuszne, że uznajemy miesiąc czarnej historii, a Diversity in Racing Steering Group z radością prowadzi wyścigi w brandingu zbiorowym” – powiedziała Naomi Haugate, szefowa ds. różnorodności i włączenia do brytyjskich wyścigów.

„Mamy szczęście, że mamy tak wspaniałe wzorce do naśladowania, jak Brian Finch, Ashleigh Wicheard i Callum Helliwell i jesteśmy im wdzięczni za uczciwe dzielenie się cennymi doświadczeniami w ramach filmów udostępnianych w różnych dyscyplinach sportowych z okazji Miesiąca Historii Czarnej.

„Brytyjskie wyścigi mają imponującą siłę roboczą i obowiązkiem nas wszystkich, którzy dbają o zdrowie i przyszły rozwój tego sportu, jest współpraca w celu wspierania inicjatyw mających na celu tworzenie większej liczby wzorów do naśladowania dla przyszłych pokoleń. Zapewni to, że tak wiele osób, jak możliwe, z różnych środowisk i społeczności, będzie częścią brytyjskich wyścigów w nadchodzących latach.


Przeczytaj więcej o różnorodności w wyścigach:

„To był jeden z najpotężniejszych obrazów, jakie kiedykolwiek widziałem na wyścigach – był ogromny”

Gwiazda Magnolia Cup: „Byłabym w siódmym niebie, aby więcej czarnych kobiet zaangażowało się w ten sport”

Ashley Wishard: „Biali już prowadzą wyścig – zrobiłem to dla tych, którzy nie mają takich samych szans” (£)


Nominacje są otwarte do 8 listopada w konkursie Authentic Industry Employee Awards, sponsorowanym przez Godolphin. Nagrody są okazją dla pracowników z różnych dziedzin przemysłu, takich jak poligony, stadniny czy stanowiska kierownicze, do uczczenia swojej ciężkiej pracy i poświęcenia. Dowiedz się więcej odwiedzając prawdziwy.

Data pierwszej publikacji: 18:00, 24 października 2022 r.

READ  Kiedy Stany Zjednoczone grają w mundialu?