Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

„Byłem trenerem etykiety Meghan Markle – tak myślę o tym, co zrobiłem”

„Byłem trenerem etykiety Meghan Markle – tak myślę o tym, co zrobiłem”

Były trener etykiety Meghan Markle mówi, że jest „rozczarowany”, że ona i książę Harry przegapili „wspaniałą okazję” w rodzinie królewskiej i twierdzi, że jego klienci są „przerażeni” opadem

Meghan Markle jest rozczarowana swoim trenerem etykiety(Getty Images)

Ekspert od etykiety, który nauczył Meghan Markle kluczowej brytyjskiej etykiety dotyczącej prawidłowego picia herbaty z królową, powiedział, że jest „rozczarowany” sposobem, w jaki ona i książę Harry poradzili sobie z ich odejściem z rodziny królewskiej.

Edmund Fry, właściciel autentycznej angielskiej herbaciarni Rose Tree Cottage w Pasadenie w Kalifornii, powiedział, że książę i księżna Sussex mają „wielką szansę”, aby pozytywnie zmienić świat, ale uważa, że ​​przegapili tę okazję, komentując zrobili o Firmie w mediach.

83-letni ekspert i wielbiciel rodziny królewskiej stwierdził również, że klienci, którzy regularnie odwiedzają jego herbaciarnię, również są sfrustrowani tą parą, mówiąc, że „większość ludzi była zbulwersowana” treścią wywiadu Sussex z Oprah Winfrey i późniejszym Harrym. książka, Włócznia.

Edmund Fry nauczył Meghan, jak pić herbatę z królową, kiedy ta odwiedzała jego herbaciarnię((AFP/Getty Images)

Mówiąc do słońcePan Fry powiedział: „Kiedy po raz pierwszy rozmawiali [about leaving]Mówili o byciu ambasadorami na świecie, pomaganiu Rzeczypospolitej i radzeniu sobie z osobami niepełnosprawnymi. Mają wielką szansę. Niewielu z nich słyszało o czymś takim.

„Odkąd pojawiła się sprawa z Netflixem, wywiady z Oprah i wzmianki o rasizmie w rodzinie królewskiej itp., to ją zszargało”.

Mężczyzna dodał, że był „smutny”, widząc, jak podzielona była rodzina królewska podczas koronacji króla Karola, podczas której książę Harry pojawił się na krótko podczas samej ceremonii koronacyjnej, podczas gdy Megan została w swoim domu w Kalifornii, aby świętować urodziny ich syn Archie, czwarty.

A odkąd państwo Sussex przeprowadzili się do Stanów Zjednoczonych, klienci herbaciarni pana Fry’a dali jasno do zrozumienia właścicielowi i jego żonie Mary, że „nawet nie chcą rozmawiać” o tej parze.

READ  Christopher Pike - Do jakich historii adaptuje się Midnight Club?