Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Była polska gwiazda wyróżnia się Bony | Wiadomości, sport, praca

Fotoreporter/Robert Hayes. St. Bonaventure Jr. Brock Bobby (Polska) nawiązuje kontakt na boisku podczas zawodów w Youngstown State w zeszłym tygodniu.

Stopniowe poprawianie się z sezonu na sezon wymaga dużo determinacji i czasu, a Brooke Poppy, uczennica St. Bonaventure i absolwentka Poland School, zbiera owoce tej wiosny.

Bycie środkowym obrońcą i atakującym prowadzącym wymaga wielu cech przywódczych, a Bobby odniósł w tym sukces.

„Szczerze, po prostu eksperymentuję. Widząc drużyny i miotaczy w kółko, a nie jesteś nowicjuszem, zyskujesz większą pewność siebie dzięki większej liczbie trafień i większej liczbie zagrań, które widzisz na boisku” – powiedział Bobby. „Nie stresuj się. Auty, nietoperze, nadchodzą gry. Po prostu zrelaksuj się i zaufaj sobie”.

Średnia 284 mrugnięć, Bobbey poprawiała swoje wyniki w każdej kampanii i obecnie prowadzi Bonnies z 19 trafieniami i 10 biegami u siebie.

Równie ważne jest to, że ma na swoim koncie 15 spacerów i sześć przechwytów. Trener St. Bonaventure, Mike Threehouse, przypisuje sukces Bobby, który zbliżył ją do mety tej wiosny.

„Kontrolowała swój obszar ataku i dojrzała jako pałkarz” – powiedział Threehouse. „Ona została przydzielona do tej roli. Straciliśmy naszego początkowego rozgrywającego, a ja zwróciłem się do niej i powiedziałem:„ To jest to, co chcesz robić, zawsze chciałem grać w środku pola ”.

„Złapała byka za rogi i była świetna od pierwszego dnia i jestem z niej naprawdę dumny. Przez cały czas była naszą głową. Za każdym razem, gdy Brooke zaczyna w bazie, wiemy, że wydarzy się coś dobrego.”

Posiadanie tego szybkiego i konsekwentnego pałkarza może również skutkować skuteczną małą piłką dla Bonnies.

„Szczerze uwielbiam tę okazję, ponieważ wiem, że moi koledzy z drużyny ufają mi, że jestem liderem i pierwszym uderzającym, więc ich zaufanie do mnie czyni mnie lepszym uderzającym” – powiedział Bobby.

READ  Sąsiedzi Ukrainy przygotowują się na przyjęcie milionów uchodźców w przypadku inwazji Rosji | Ukraina

Jako leworęczna pałkarka znalazła się na boisku wcześnie w Małej Lidze, ale lubi wyzwania, jakie niesie ze sobą ta rola. Bobbey przypisuje swoim kolegom z drużyny i tym, którymi otaczała się przez lata w praktyce, dzięki czemu stała się lepszą zawodniczką.

Jednym z takich ludzi jest studentka św. Bonawentury, Abby Farber. Jako kolega z Polski, ich związek i chemia na boisku sięgają czasów, gdy mieli osiem lat.

„Pomaga mi poczuć się trochę bardziej komfortowo wiedząc, że jest ktoś, z kim zawsze grałem w przeszłości, więc to zdecydowanie ulga” – powiedział Bobby. „Byłem tak podekscytowany, że zadzwoniłem zaraz po rozmowie z trenerem i nigdy w życiu nie byłem bardziej podekscytowany.

„To coś, o czym zawsze rozmawialiśmy, gdy byliśmy dziećmi, więc fakt, że to rzeczywistość, jest niesamowity”.

Farber swój pierwszy start w karierze i RBI zdobyła podczas drugiego meczu dwugłowego meczu w Youngstown State, ale oczekuje wskazówek od Bobbeya jako nowej twarzy w drużynie.

„Zawsze mamy dobrą chemię, ona grała na środku pola, a ja na drugiej bazie, więc zawsze bardzo dobrze ze sobą współpracujemy, aby popychać się nawzajem do granic możliwości” – powiedział Farber. „Jest wspaniałym wzorem do naśladowania dla nas wszystkich i popycha mnie do bycia najlepszym i daje mi pewność siebie.

„To naprawdę wyjątkowe wiedzieć, że Polska jest naprawdę małym miastem i że reprezentujemy Polskę na całej trasie A-10”.

Three House uważa, że ​​komunikacja jest dobra dla wszystkich.

„Wszyscy uśmiechają się do siebie” – powiedział Threehouse. „Wiem, że Brooke traktuje ją trochę jak młodszą siostrę, próbujesz nauczyć ją zasad, a Abby naprawdę się uczy i rozumie, czego potrzeba i czego potrzeba, aby odnieść sukces”.

Dzisiejsze najświeższe wiadomości i nie tylko w Twojej skrzynce odbiorczej

READ  Patrick F. Carney 1939-2022 | Wiadomości, sport, praca