Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Bycie ojcem dziewczyny pomogło Jasonowi Momoa przygotować się do „Sweet Girl”

Fałszywa szkoła średnia skłoniła ESPN do transmitowania meczu piłki nożnej z liceum, a im coraz to dziwniejsze, tym więcej się o tym dowiedzieliśmy. IMG Academy to jeden z najlepszych programów piłkarskich szkół średnich (bardziej drużyna piłkarska niż szkoła). Mają dziesiątki elitarnych rekrutów, więc było rzeczą naturalną, że zostali wybrani do udziału w finale ESPN Geico Kickoff Classic. Z drugiej strony ich przeciwnik był nieco nieszczery, biorąc pod uwagę, że biskup Sycamore wydaje się kompletnym oszustem.

IMG naturalnie pokonał Bishopa Sycamore’a 58:0 i od razu stało się oczywiste, że istnieje ogromna dysproporcja talentów. Zrobiło się tak szybko, że nadawcy zaczęli wywoływać sytuację, obawiając się o bezpieczeństwo graczy.

Nadawcy zauważają, że biskup Sycamore twierdził, że ma wielu wysoko ocenianych rekrutów w Dywizji I i że zespół ESPN nie był w stanie zweryfikować żadnego z nich. Powiedzieli, że stało się to już problemem bezpieczeństwa, ponieważ zespół był niszczony, a kontuzje wydawały się bardzo prawdopodobne. Jeden:

„Naprawdę się tym martwię. Myślę, że może to być niebezpieczne, biorąc pod uwagę okoliczności i niedopasowanie, jakie tutaj mamy. I szczerze mówiąc, Bishop Sycamore nie tylko ma graczy z pierwszej linii, ale nie mają głębi na wypadek, gdyby coś się stało do ich składu z dzieckiem lub dwojgiem tutaj przez pozostałe dwie kwarty tego futbolu, w którym grał.

Jak się okazuje, biskup Sycamore nie podał rzeczywistego wykazu ESPN i Paragon, firmie marketingowej ESPN, która zakontraktowała organizację wydarzenia. Ale najwyraźniej biskup Sycamore grał w mecz dwa dni temu. Dla drużyny liczącej zaledwie 30 graczy bardzo niebezpieczne jest rozegranie dwóch meczów tak blisko siebie. Nie wspominając o jednym z nich przeciwko najlepszej drużynie w kraju.

Paragon powiedział, że mogli odwołać wydarzenie, gdyby dowiedzieli się o meczu, a ze swojej strony ESPN obficie przeprosił za oszustwo.

READ  krazy jedź do korei

„Żałujemy tego i omówiliśmy to z Paragonem, który zapewnił konfrontację i zajął się większością naszych harmonogramów wydarzeń w szkole średniej. Zapewnili nas, że podejmą kroki, aby zapobiec postępowi tego typu sytuacji.”

Dziennikarze zaczęli trochę bardziej przyglądać się historii „szkoły” i odkryli, że w zeszłym roku rozegrali tylko sześć meczów, przegrywając każdy z niezrównoważonymi wynikami. Nie mogą również zweryfikować fizycznej lokalizacji szkoły lub obszaru praktyki. Kilka meczów zespołu w ciągu ostatnich dwóch sezonów zostało odwołanych, ponieważ nie byli w stanie sprawdzić składów ani uzyskać żadnych normalnych informacji. Drużyna nie ma nawet kasków dla 30 zawodników, więc podobno zawodnicy musieli wziąć udział.

Ohio High School Athletic Association nie uznaje biskupa Sycamore i w najlepszym razie wydaje się być internetową szkołą czarterową. Wyeliminowałem również gry dla młodych dorosłych w wieku licealnym.

Masz więc zacienioną szkołę bez weryfikowalnych informacji, która w jakiś sposób może grać w największej sieci sportowej w kraju. Porażka na wielu poziomach, ale też? Kanada jest niesamowita. Może nie potrafią grać w piłkę nożną, ale kto inny mógłby oszukać ich drogę do gry na ESPN? Poza Jaguarem 2020, wiesz?