Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Butlin’s in Skegness organizuje prezentację czeku na milion funtów na cele charytatywne GOSH

Ambasadorka Charytatywna GOSH Farah Idris została zaprezentowana w Skegness w Butlin w ramach głównego show Stephena Mulherna.

Charytatywna Ambasador GOSH Farah Idris została zaprezentowana w Butlin’s Skegness przed prawie 2000 gośćmi w ramach głównego show Stephena Mulherna.

Na przestrzeni lat członkowie zespołu Botlin z trzech ośrodków Botlin w Bognor Regis, Minehead i Skegness uczestniczyli w wielu działaniach związanych ze zbieraniem funduszy w trzech ośrodkach Botlin w Bognor Regis, Minehead i Skegness.

Wysiłki w zakresie pozyskiwania funduszy obejmują maratony, wyprzedaże piekarnicze, wycieczki, konkursy i wyzwanie monopolistyczne w całym Londynie.

Goście Butlina otrzymali również wsparcie z darowizn przy rezerwacji online i przy zakupie markowych towarów w ośrodku.

Zebrane pieniądze pomogły sfinansować najpilniejsze potrzeby szpitala i wesprzeć krytycznie chore dzieci i ich rodziny podczas podróży do Great Ormond Street Hospital (GOSH).

Suma 1 miliona funtów pomogła sfinansować najnowocześniejszy sprzęt medyczny, w tym analizator MiSeq, który przyspiesza testy DNA, wysokiej klasy defibrylatory i cytogenetyczną stację roboczą, która pomaga diagnozować dzieci z białaczką, chłoniakiem i nowotworami.

Wsparł również szpitalny zespół Play i kilka ważnych prac remontowych, w tym nowe sale kliniczne i zakwaterowanie rodzinne, aby rodzice mogli pozostać blisko swoich dzieci.

Battlens regularnie zapewnia rozrywkę podczas imprez charytatywnych GOSH, w tym Hospital Summer Party dla pacjentów i rodzin oraz dorocznej imprezy charytatywnej RBC Race for the Kids w Hyde Parku w Londynie.

Dyrektor generalny Butlin, John Hendry Pickup, powiedział: „Cieszymy się, że możemy zebrać milion funtów dla organizacji charytatywnej GOSH.

„Nie możemy się doczekać kontynuacji naszego wsparcia i mamy nadzieję zebrać więcej funduszy dla tej konkretnej organizacji charytatywnej”.

Liz Tate, dyrektor ds. pozyskiwania funduszy w GOSH Charity, powiedziała: „Jesteśmy podekscytowani, że możemy świętować ten ważny moment z Butlin’s i jesteśmy bardzo wdzięczni za ich niesamowite wsparcie na przestrzeni lat.