Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Burzliwa podróż KaVontae Turpina do NFL

Burzliwa podróż KaVontae Turpina do NFL

Dziesięć miesięcy temu KaVontae Turpin grał w Polsce dla Ligi Europejskiej Wrocław Panthers przeciwko takim zawodnikom jak Hamburg Sea Devils i Leipzig Kings. Wiosną, wraz z generałami New Jersey, awansował do tytułu MVP w USFL. Jeśli myślałeś, że 98-jardowy powrót Turpina i 84-jardowy powrót do przyłożenia były imponujące, to nic w porównaniu z slalomem, który zrobił w ciągu ostatnich pięciu lat, gdy znalazł drogę do obozu treningowego NFL.

Aha, a zanim przyjechał do Polski, były okresy pracy z kontrolowaną przez fanów Football League i Spring League.

Dodajmy liczby: to 5 lig piłkarskich w ciągu ostatnich pięciu lat dla Turpina, odkąd grał na drodze na stadionie Amon Carter dla TCU Horned Frogs.

Dodaj te ligi (FCF, TSL, ELF, USFL i NFL), a otrzymasz 33 punkty Scrabble na skróty. I masz 26-letniego debiutanta, którego marzenie o grze w NFL wreszcie się spełniło. Albo ma się do tego dużo, albo jest po prostu zbyt uparty. Tak czy inaczej, został zaproszony na obóz Cowboys po wspaniałym sezonie w USFL i wykorzystał swoją szansę. Jego dynamiczna rozgrywka była w pełni widoczna w sobotnim zwycięstwie 32-18 z Chargers na stadionie So Fi.

Jedyną zabawniejszą rzeczą niż oglądanie prześwitującej Turbiny jest obserwowanie reakcji kolegów z drużyny na uboczu Cowboys. Nie znają szczegółów jego podróży, aby dotrzeć do tego punktu, ale przyjęcie, jakie otrzymali Turpin po uderzeniu w ławkę, było szczere i coś, czego Turpin nigdy nie zapomni. Po meczu szybko pochwalił kolegów z drużyny za zablokowanie ich podczas powrotu.

Z Wrocławia do Dallas w Teksasie jest 5 394 mil (jeśli wierzysz w to, co czytasz w Google). To dużo ziemi (i Oceanu Atlantyckiego) do pokrycia. Jednak dzięki krótkim seriom 98 jardów i 84 jardów w sobotnią noc w grze przedsezonowej 2, Turpin może rzeczywiście być w stanie okrążyć Północny Teksas z niebieską gwiazdą na hełmie.

READ  Barbora Krejsikova zwycięża w finale turnieju singlowego French Open

Historia Turpina jest tym, co sprawia, że ​​przedsezon jest tak interesujący, jeśli przyjrzysz się uważnie. Rozmawiałem z Turpinem o Polsce po jego pierwszym obozie treningowym z Cowboys w Oxnard, a on opowiadał o tym, jak bardzo podziwiał swój czas we Wrocławiu i lubił uczyć swoich europejskich kolegów z drużyny podstaw futbolu amerykańskiego. Teraz ma szansę nauczyć młodzież, jak ważne jest podążanie za swoimi marzeniami i nieprzyjmowanie odpowiedzi „nie”, gdy marzenia są opóźnione nawet o pięć lat.

5 miliardów dolarów nie kupuje tego, co kiedyś.

Klejnotem So Fi Stadium o wartości 5 miliardów dolarów jest tablica Infinity Board, cyfrowa tablica zawieszona na obwodzie stadionu. Niecałe pięć minut przed rozpoczęciem gry było ciemno. Dosłownie przyciemniony, jak w 80 milionach pikseli, które nie były oświetlone. Ten 360-stopniowy, dwustronny wyświetlacz wideo HD ma ultrawysoką rozdzielczość przez około dwie godziny. I nie chodziło tylko o panel Infinity – pięć poziomów paneli wstążki, na których wyświetlane są również prezentacje wideo, również było ciemnych. Panel wstążki powrócił około godziny później, ale panel Infinity nie działał do trzeciego kwartału.

Kiedy panele były ciemne, nie było sposobu, aby zobaczyć pokazy dolne i odległości, wynik i powtórki, ani statystyki. Gdyby oszczędzanie było dobrodziejstwem, nie musielibyśmy oglądać żadnych reklam w grze.

Widoczne były tylko cztery godziny; Na szczęście oni byli najważniejsi. Za każdą strefą końcową na poziomie boiska godziny gry i godziny gry działają prawidłowo przez cały wieczór. Przynajmniej pomocnik był w stanie zobaczyć, ile czasu ma na złapanie piłki. A gracze / kibice / trenerzy / media mogą zobaczyć, ile czasu zostało w grze.

Szczerze mówiąc, nie bombardować cyfrowymi ekranami było odświeżające. Produkcja w grze na stadionie So-Fi jest całkiem fajna… jakiego słowa szukam… „zajęty”. Chciałem napisać „irytujące”, ale nie chcę być niegrzeczny wobec naszych gospodarzy. A panele z paskami – na wszystkich pięciu poziomach – są szczególnie jasne i krzykliwe. A przy tak wielu reklamach i promocjach wyświetlacze stale się zmieniają.

READ  Polska przeciwko Jeffersonowi. Gerrard kontra Struthers

Tak, to jest to samo miejsce i deski rozdzielcze, w których Mike McCarthy i Kyleen Moore powiedzieli, że mieli problem z określeniem dna i odległości podczas zeszłorocznego meczu w Rams. Tak więc, kiedy mówię „to było odświeżające”, to było jak bycie na meczu piłkarskim juniorów, gdzie nie przytłaczały cię tablice wyników, banery i promocje. Po prostu powiedz nam, ile czasu zostało, a my zajmiemy się resztą. Wiesz, po prostu obejrzyjmy mecz.

Mimo to, co za podbite oko, gdy Panel Infinity jest wyłączony na kilka godzin. To naprawdę najlepszy wyświetlacz cyfrowy, jaki kiedykolwiek widziałem, ale technologia jest świetna tylko wtedy, gdy działa. Jak zauważył wczoraj mój kolega z Cowboys Radio, Babe Lowenberg: „Myślę, że 5 miliardów dolarów nie daje ci tego, co kiedyś”.

Weryfikacja kontuzji w późnym meczu:

Dwóch graczy otrzymało pomoc medyczną na linii bocznej pod koniec czwartej kwarty. Sean McKeown rozmawia z dr. Danem Cooperem i trenerem sportu Jimem Maurerem, badając jego kolano. The Cowboys był już nieskończenie ciasny Jeremy Sprinkle, który był w butach do chodzenia po pogorszeniu się kontuzji ścięgna Achillesa i opuścił wspólny trening z Chargerami, a także sobotni mecz na So Fi. A w ostatniej chwili początkujący właściciel bezpieczeństwa Marquis Bale sprintem do linii bocznej z regulacją kostki. Dobrą wiadomością jest to, że Bale nie wymagał dalszej pomocy medycznej w strefie ławki po meczu.

+++

3 wskazówki od kowbojów-ładowarek: Tyler Smith z Elite KaVontae Turpin powinien zacząć od LG
KaVontae Turpin z Cowboys składa hołd swojemu koledze z drużyny TCU po występach elektrycznych

Więcej informacji o kowbojach z The Dallas Morning News znajdziesz tutaj.