Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Bungie Boss sugeruje, że studio nie będzie objęte programem po przejęciu Sony

To było bungee Jedno z najbardziej głośnych studiów w branży Jeśli chodzi o prawa do aborcji w Stanach Zjednoczonych. To oczywiście włącza jeszcze większą lampę ostrzegawczą E-mail wewnętrzny Dyrektor generalny Sony, Jim Ryan, wysłał go, wzywając pracowników do „szanowania odmiennych opinii” w tej sprawie. To dlatego, że PlayStation zamierza zdobyć Rondel Deweloper koniec roku.

W historii, która rozwija się szybko, Washington Post Ostatnio zgłoszone Wewnętrzna notatka wysłana przez prezesa Insomniac Games, Teda Price’aW którym ujawnił pracownikom, że PlayStation uniemożliwia niezależnym studiom komentowanie kwestii praw reprodukcyjnych. To ostatecznie wyraźnie kontrastuje z publicznym stanowiskiem Bungie, co sprawia, że ​​sytuacja jest szczególnie krępująca dla wszystkich stron.

Mając na uwadze powyższe, YouTuber SkillUp opublikował tweeta W którym zauważył: „Byłoby naprawdę irytujące, gdyby Sony założyło kaganiec Bungie w [the] Przyszłość”. Zauważył to menedżer społeczności ze studia, który powiedział, że „nie będzie wystarczająco dużego kagańca, aby powstrzymać nas przed wstawaniem się za tym, co słuszne”. Dyrektor generalny Bungie, Pete Parsons, po prostu odpowiedział „tak” wiadomość.

To najnowszy zwrot w historii, która dramatycznie nasiliła się dla Sony i jej szefa Jima Ryana, choć warto zauważyć, że PlayStation dopasuje darowiznę w wysokości 50 000 USD do projektu pomocy reprodukcyjnej kobiet, pierwotnie obiecanego przez Insomniac Games. Zarzuca się również, że planuje wdrożyć praktyki mające na celu zapewnienie pomocy finansowej i wsparcia pracownikom, którzy mogą być zmuszeni do wyjazdu poza swój kraj w celu uzyskania opieki reprodukcyjnej.

READ  Vice City i San Andreas potęgują rozczarowanie • Eurogamer.net