Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Bułgaria otrzymuje jeden silnik MiG-29 z Polski – Novinite.com

Bułgaria Otrzymano dzisiaj od Polska Pierwszy lot maszyna za to MiG-29 wojownicy. Poinformowało o tym Ministerstwo Obrony na swoim koncie na Twitterze.

Kilka dni temu o umowie poinformował minister obrony Dimitar Stojanow Polska Sekundę maszyna Do ustalenia.

Niedawno Ministerstwo Obrony ogłosiło ogólne zamówienie o wartości 26,4 mln BGN z VAT na zakup sześciu wyremontowanych silników do MiG-29.

Kilka dni temu prezydent Rumen Radew zaznaczył, że są tylko dwie oferty zmian MiG-29 Bojownikom i według niego cena nie spodoba się przedstawicielom, wobec których rząd tymczasowy musi pójść na ustępstwa i oni muszą podjąć ostateczną decyzję.

Celem jest wykorzystanie myśliwców zastępczych do ochrony bułgarskiej przestrzeni powietrznej do czasu przybycia pierwszych 8 myśliwców F-16 Block 70 zakupionych z USA w 2025 r., a zaakceptowanie ich przez Bułgarię zajmie dużo czasu. Siły Powietrzne.

Stoyanov powiedział w zeszłym miesiącu, że ochrona bułgarskiej przestrzeni powietrznej zostanie przeprowadzona, na pewno do końca roku. MiG-29 Myśliwce, ale prawdopodobieństwo Bułgaria Zaprzestanie pełnienia służby bojowej.

Różni eksperci wojskowi mówili, że zasoby MiG-ów wystarczą maksymalnie do połowy tego roku – do końca 2023 roku. Generał brygady Nikolai Rusev, dowódca bazy lotniczej Graf Ignatio, mówi, że MiG-29 mogą być kontynuowane. Części zamienne do nich starczą do końca dekady.

Kilka dni temu Słowacja przekazała cztery MiG-29 Myśliwce zostaną dostarczone na Ukrainę, a reszta w najbliższych tygodniach. Kadencja Radhe jest zaciekle kwestionowana Bułgaria Proponuje to Ukrainie MiG-29 Myśliwce, a także wszelkie inne samoloty wojskowe, w tym samoloty szturmowe Su-25, wkrótce staną się nie do utrzymania.

READ  Polak David Gadzik wygrywa sobotnie zawody slopestyle w Big White - Kelowna News

Podążaj za nami Novinit.com W tym dniu Świergot I Facebook

Napisz do nas na [email protected]

Български – Novinit.bg

/dinevnik