Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Budynek z robotami rozszerza się w nową przestrzeń

Albuquerque, Nowy Meksyk, 10 czerwca 2021 r. (GLOBE NEWSWIRE) — Build with Robots, firma zajmująca się robotyką i automatyzacją z siedzibą w Albuquerque, zmienia sposób, w jaki firmy wracają do biznesu. Firma rozwinęła się, aby zautomatyzować harówkę i ryzyko w wielu zawodach.

Podczas zamknięcia pandemii COVID firma skupiła się na tworzeniu robotów dezynfekujących, które są obecnie używane w całym kraju w szkołach, na lotniskach i w firmach. Popyt nadal rośnie, a firma potroiła swój zasięg i planuje podwoić liczbę pracowników do końca 2022 roku. Oczekuje się, że sprzedaż przekroczy 10 milionów dolarów w 2021 roku.

„To, co zrobiliśmy, to opracowanie sposobu na bezpieczny powrót ludzi do życia przed pandemią” – wyjaśnił Matthew Innes, dyrektor ds. strategii w Build With Robots. „Nasz system pozwala ludziom ufać, gdzie muszą być i chcą być”.

Roboty dezynfekujące, zwane Breezy One™, powitały w środę ludzi w nowej lokalizacji Build With Robots w osiedlu Glorieta Station w centrum Albuquerque. Roboty zademonstrowały również swoją zdolność do oczyszczenia 100 000 stóp kwadratowych w 45 minut.

Build With Robots otrzymał fundusze LEDA i JTIP z Departamentu Rozwoju Gospodarczego Nowego Meksyku, które pomogły sfinansować ekspansję. Wszystkie prace inżynieryjne, sprzedażowe i marketingowe są obsługiwane w nowym biurze. Robot jest produkowany we współpracy z firmą Delta Electronics z siedzibą w Albuquerque.

„Przy wsparciu gubernatora Michelle Logan Grisham stanowy Departament Rozwoju Gospodarczego współpracuje z Build With Robots i innymi innowacyjnymi firmami, które wybierają Nowy Meksyk do produkcji zaawansowanych technologii” – powiedziała sekretarz gabinetu Alicia J. Klucze. „Dzisiaj widzimy, że ta współpraca tworzy lepiej płatne miejsca pracy i więcej możliwości w stanie. Gratulujemy budowania z robotami, gdy przenosi się do nowej lokalizacji w Albuquerque.”

„W miarę dalszego rozwoju skoncentrujemy się na innych sektorach” – dodał Innes. „Jeżeli roboty mogą wykonywać normalne i ryzykowne prace, pracownicy przyszłości mogą skoncentrować się na rzeczach, które mogą robić tylko ludzie”.

READ  Kosmiczny Teleskop Webba zapewnia bezprecedensowy wgląd w księżyce Jowisza

Aby uzyskać więcej informacji, przejdź do BuildWithRobots.com

Zapytania dotyczące sprzedaży: 720-225-7970, [email protected]