Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Bruce Thomas Goldran, Polska, Ohio Pogrzeb

Poland, Ohio (MyValleyTributes) – Bruce Thomas Goldran zmarł w poniedziałek 13 czerwca 2022 r. w Polsce, Ohio.

Urodził się 27 lutego 1936 roku dla rodziców Elwooda E. I Stelli M. (Hobart) urodził się w Goldran. Bruce mieszkał w Shillington w Pensylwanii, dopóki nie przeniósł się do Polski w stanie Ohio w 2006 roku, aby pozostać blisko swojego syna i wnuków.

Bruce ukończył pierwszą klasę w Governor Mifflin High School (dawniej Shillington High School) i po ukończeniu szkoły z dumą służył w marynarce.

Poślubił ukochaną Nancy Elaine Boyle swojego życia w 1956 roku i ukończył Albright College w 1962 roku.

Bruce przez całe życie pracował w branży ubezpieczeniowej, w tym w Departamencie Ubezpieczeń Stanowych Pensylwanii w Harrisburgu w Pensylwanii. Odszedł na emeryturę w 1992 roku jako zastępca wiceprezesa i dyrektor departamentu rejestracji i regulacji w Signa Insurance Corporation w Filadelfii w Pensylwanii.

Bruce’a poprzedziła śmierć jego ukochanej żony Nancy Elaine (Boyle) Goldran i siostry Betty Katherine (Goldran) Ruth, która zmarła w 2012 roku, ponad 55 lat temu.

On pozostawił swojego syna i synową, Jeffrey i Donna Goldran Portman, Ohio; Jego wnukowie, Ian Thomas Goldran i Ryan Alexander Goldron; Jego brat Douglas Goldran i siostra Nancy Jane (Goldran) Hoover.

Bruce zostanie zapamiętany jako oddany mąż oraz kochający ojciec i dziadek. Uwielbiał czytać i opowiadać o historii II wojny światowej i był bardzo dumny ze swojego dziedzictwa w hrabstwie Berks.

Prywatne usługi odbędą się później w Shillington, rodzinnym mieście Bruce’a w Pensylwanii.

Rodzina prosi o darowizny materialne na rzecz Amerykańskiego Czerwonego Krzyża (www.redcross.org)

Organizacjami zajmuje się Dom Pogrzebowy Davisa-Beckera w Portman.

Kondolencje dla www.beckerobits.com.

Do zrobienia Wysłać kwiaty Do rodziny proszę Odwiedź naszą kwiaciarnię.

Telewizyjny hołd zostanie wyemitowany w poniedziałek 20 czerwca mniej więcej o następujących godzinach: 6:43 w WYTV, 9:32 w WKBN, 10:58 w FOX i 20:12 w MyYTV.