Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Browar Grand River w stanie Michigan rozwija się w hrabstwie Oakland

W przyszłym miesiącu browar Grand River w stanie Michigan rozszerzy swoją działalność na hrabstwo Oakland, zajmując centralną przestrzeń w centrum Clawson.

Browar Grand River przeniesie się do miejsca, w którym przez krótki czas znajdowała się restauracja Pumachug przy 14 Mile i Main, i będzie serwować własne piwa, wina, alkohole mocne oraz pełne menu.

Grand River Brewery ma lokalizacje w Marshall i Jackson, a Clawson's zostanie otwarty w przyszłym miesiącu przy 14 Mile i Main.

Browar Grand River, z lokalizacjami w Marshall i Jackson, jest znany w całym stanie ze swoich flagowych piw, 313 Polish Lager i Monkey Mouth IPA. Te smaki przekładają się na menu, w którym 313 łączy piwo z piklami, twarogiem i rybami, a bawarska musztarda biszkoptowa jest nasycona Monkey Mouth IPA.

Oddział w Clawson dysponuje własnym sprzętem do warzenia piwa, ale na dobry początek będzie serwował produkty powstałe w browarze Jackson, który w czerwcu obchodził swoje 10-lecie. Kiedy już wszystko będzie gotowe, Clawson (dawniej Black Lotus Brewery przed Pumachugiem) zaparzy napar na miejscu.