Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Brooklyn 9-9 – Jaka jest premiera ósmego sezonu Netflix?

Brooklyn 9-9 powróci na ósmy i ostatni sezon latem 2021 roku. Ostatnie odcinki będą transmitowane w NBC z wyjątkowym czasem antenowym.

Brooklyn 9-9 Wkrótce pożegna się z fanami. Drzwi ukochanego komisariatu zostaną zamknięte raz na zawsze pod koniec ósmego sezonu serialu. Kiedy przychodzimy się pożegnać Jack PeraltoKochanie, Amy, kapitan Holt i reszta policji? NBC ujawniło datę premiery najnowszego sezonu „Brooklyn 9-9”.

Zobacz także

Rama z łańcuszka "biurko"

Brooklyn 9-9: Sezon 8 będzie miał premierę po letnich igrzyskach olimpijskich

Smutna informacja o nim Koniec policyjnej komedii sit-up z Andym Sambergiem w sezonie 8 Podróż dookoła świata w lutym 2021 roku. Premiera ostatnich odcinków nie była jeszcze znana. Ostatni sezon serialu miał rozpocząć się jesienią 2021 r. Do początku 2022 r.

Zobacz także

"Brooklyn 9-9" Usunięto.  Popularny serial komiksowy zakończy się w sezonie 8

Najnowsze wiadomości prosto z NBC są bardziej optymistyczne. Stacja ogłosiła to Ostatni sezon „Brooklyn 9-9” zostanie pokazany w sierpniu 2021 rokuPo Letnich Igrzyskach Olimpijskich w Tokio, które będą transmitowane w czasie największej oglądalności. Władze NBC chcą uczcić zakończenie tej ukochanej serii. Poniższy termin składania oświadczeń pochodzi od Susan Ruffner, szefowej działu treści rozrywkowych w NBC Universal Television and Streaming:

[8. sezon “Brooklyn 9-9”] Rozpocznie się w sierpniu i rozpocznie się po Letnich Igrzyskach Olimpijskich, co jest mile widzianym okresem transmisji. Nie możemy sobie wyobrazić nic bardziej wartego niż ostatni sezon „Brooklyn 9-9”. To bardzo popularny program i chcieliśmy umieścić go w harmonogramie, który zapewni mu najwyższą możliwą oglądalność.

Susan Rovner, NBC

Dodał to również inny dyrektor NBC, Francis Berwick Dokładna data nie jest jeszcze znanaStacja wciąż pracuje nad szczegółami. Ponadto przewiduje, że plan należy ponownie rozważyć w przypadku odwołania Igrzysk Olimpijskich w Tokio z powodu pandemii COVID-19.

READ  Hillary Clinton zdobywa nagrodę Emmy za dokument Netflix „W jej rękach”

Brooklyn 9-9 – Jaka jest premiera ósmego sezonu Netflix?

Brooklyn Series 9-9 zadebiutował jako oryginał FOX w 2013 rokuPo pięciu sezonach przenieść się na stację NBC, Który wyemitował dwa dodatkowe seriale w 2019 i 2020 roku. W Polsce na platformie jest obecnie dostępnych sześć ich odcinków. Netflix. Siódmy sezon serialu nie trafił do polskiej sieci Netflix, choć od marca 2021 roku można go oglądać na tej platformie m.in. W Wielkiej Brytanii i Irlandii. Więc trudno to ocenić Kiedy finałowy sezon „Brooklyn 9-9” jest oficjalnie dostępny dla polskich kibiców. Mamy jednak nadzieję, że gigant transmisji przekaże nam ten prezent przed końcem 2021 roku.

Ostatni, ósmy sezon „Brooklyn 9-9” będzie dopiero 10 odcinków. Zobaczymy w nim znanych i ukochanych bohaterów grających w nim od 9 lat: Andy Samberg (Jake Peralta) Melissa Fumiero (Amy Santiago) André Bagger (Raymond Holt) Terry Cruz (Terry Giffords) Stephanie Beatriz (Rosa Diaz) ja Joe Le Troglio (Charles Boyle).

RadioZET.pl/Deadline