Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Broni tytułu UFC „Prince of Sis”

Pomimo ciężkiej porażki, Polak John Bezhovich jednogłośnie zdecydował się po raz pierwszy bronić tytułu UFC w walce z mistrzem wagi średniej Israelem Adesanyą.
38-letni Pachovic jest drugim mistrzem Polski w historii UFC (po Jonah Zutrezkik) i pierwszym męskim mistrzem Polski. Znany jako „Książę Ciss”, obecnie opuszcza Warszawę. Jego rekord to 29-8-0.
Pomimo bycia panującym mistrzem Bezovic nie chciał wygrać. Dla Polaka to nic nowego – w ostatnich 10 walkach chciał wygrać tylko dwa razy. „Teraz myślę, że jestem trochę bardziej szanowany. Jestem teraz prawdziwym mistrzem” – powiedział Blachovich po walce.

Zmarł kanadyjski ojciec hokeja: Walter Gretzky, ojciec legendy hokeja Wayne’a Gretzky’ego, zmarł w wieku 82 lat.
Jako nastolatek Walter był świetnym wszechstronnym graczem i dobrym hokeistą, ale nie wyprzedził juniorów. Wraz z żoną Phyllis osiedlili się w Brandford w Ontario, gdzie mieli pięcioro dzieci.
Wayne był ich pierwszym dzieckiem, a następnie córka Kim i trzej synowie, Keith, Glenn i Brent. Keith został wyprodukowany przez Buffalo Sabres w 1985 roku, ale nigdy nie zrobił tego w NHL.
W 1961 roku, w którym urodził się Wayne, Walter został uderzony w głowę drewnianą ramą kablową, pracując jako liniowy. Złamał mu czaszkę i na kilka dni zapadł w śpiączkę, powodując chroniczne problemy zdrowotne. W chwili śmierci cierpiał na chorobę Parkinsona.
Walter był siłą napędową kariery hokejowej Wayne’a. „To on jest powodem, dla którego uwielbiam tę grę” – wspominał kiedyś Wayne. Walter był uważany za prawdziwą postać undergroundową, która pielęgnowała niesamowite talenty Wayne’a na słynnym rodzinnym podwórku w Brandford.
Jego strona internetowa www.walter gretzky.com wskazywała: „Walter Gretzky jest synem polskich imigrantów. Jego ojciec pochodził z guberni grotnej, potem Polski na teren dzisiejszej Białorusi, a matka do Pitagorasa (obecnie Ukraina); Wyemigrowali do Kanady przez Kraków w Polsce. ”
Jadąc na zachód. Przykro nam, fani Buffalo Pills: Wolny agent Boss-Rusher JJ Watt podpisał dwuletni kontrakt z kardynałami z Arizony. Buffalo byli jedną z drużyn, którą rozważali wieloletni mieszkańcy Houston Texans.
J.J. lub Justin James zajął 11. miejsce w 2011 roku przez Teksas. Stał się twarzą uprawnioną, zdobywając trzy nagrody NFL Defensive Player. Watt był jednym z trzech graczy, którzy trzykrotnie zdobyli tę nagrodę.
Pięć razy był wybierany do Pro Bowl i pięć razy do First Team All-Pro.
Matką Steve’a jest była Connie Walsock, a bracia DJ i Derek grają w NFL Pittsburgh Steelers.
Módl się. Anthony. Poszukiwania pierścienia Super Bowl II Rona Costelnika trwają.
Syn Rona, lat 57, miał pierścionek w swoim samochodzie, kiedy w zeszłym miesiącu zabrał swoją córkę Olivię na wycieczkę po University of Miami (Ohio). Zatrzymali się tylko w drodze do stacji benzynowej w Greensburg w stanie Indiana, ale nie mogli znaleźć pierścienia Mike’a, kiedy dotarli do college’u. Historia stała się wirusowa, ale pierścienia wciąż brakuje.
Ron, pochodzący z Golver BA, jest synem polsko-amerykańskiego górnika. Zaczął od lewej obrony, kiedy Packers wygrali trzy mistrzostwa NFL z rzędu od 1965 do 1967 i pomógł im wygrać dwa Super Bowls. Zmarł w 1993 roku w wieku 53 lat.
Nazwa Słowaka pochodzi od nowego polskiego trenera hokeja. Robert Klauber został nowym trenerem męskiej reprezentacji Polski w hokeju na lodzie. 50-letni Słowacki Polski Związek Hokeja na Lodzie (PZHL), polska matka i urodzony w Finlandii ojciec, urodził się w Polsce, aby zastąpić Tomka Waltona, który odszedł z Detroit Red Wings, byłym narodowym hokejistą.
Walton przejął w 2018 roku od byłego trenera Sabres Teda Nolana. Nolan był urzędnikiem wysokiego szczebla, który miał ożywić drużynę, ale wytrzymał tylko rok.
Szalony rok. Rob Krankowski miał szalony rok, który zakończył się kolejnym zwycięstwem w Super Bowl, a rodzinny biznes prowadzony przez jego ojca Gordona był również szalonym rokiem.
Dan Miner z Buffalo Business First ogłosił, że G&G Fitness miał jeden z najgorszych lat w swojej 32-letniej historii, ale sytuacja się poprawiła. Firma prowadzi 14 sklepów detalicznych, trzy magazyny i prowadzi sprzedaż internetową w 10 stanach. Jego najbardziej lukratywną ozdobą są obiekty komercyjne, takie jak sale gimnastyczne i szkoły.
W związku z tym sprzedaż przedsiębiorstwa zakończyła się powodzeniem, ponieważ zakłady biznesowe zostały zamknięte z powodu epidemii. Jednak silna pozycja gotówkowa i elastyczność G&G pozwoliły na składanie dużych zamówień na urządzenia. Sklepy G&G i sprzedaż online wzrosły ponad dwukrotnie, ponieważ konsumenci dostrzegli, że kupują sprzęt AGD.
Ostatecznie Minor, G&G odnotowało ogólny niewielki wzrost.

READ  Wołodymyr Zełenski: Prezydent Ukrainy rozpoczyna wizytę w sąsiedniej Polsce