Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

British Motor Museum prowadzi rozbudowę, dodając więcej miejsca na imprezy

British Motor Museum prowadzi rozbudowę, dodając więcej miejsca na imprezy

Miejsce konferencji i wydarzeń Brytyjskie Muzeum Motoryzacji powiększyło swoje południowe skrzydło.

W ciągu zaledwie sześciu miesięcy, po początkowej inwestycji w wysokości 70 000 funtów, Gaydon Conference Centre zostało dalej rozbudowane, oferując południową trybunę 5.

Ta sala może pomieścić do 110 delegatów i oferuje bezpośredni dojazd dla pojazdów, co czyni ją idealną przestrzenią na konferencje, premiery produktów i wystawy.

South Pavilion 5 jest uzupełniony South Pavilion 1-4, które są doskonałymi miejscami do odpoczynku, aby stworzyć niezależne wrażenia z wydarzenia.

Trybuna południowa oferuje pięć przestrzeni konferencyjnych o łącznej powierzchni 477 metrów kwadratowych elastycznej powierzchni konferencyjno-wystawienniczej.

Toby Batchelor, szef działu merchandisingu w British Motor Museum, powiedział: „Z przyjemnością ogłaszamy South Stand 5, która jest dowodem naszego zaangażowania, inwestycji i większego wyboru dla naszych klientów.

„Ta duża, nowoczesna przestrzeń eventowa rozciąga się na trybunę południową i oferuje kilka skalowalnych opcji podziału dla delegatów. Jesteśmy dumni z naszego wsparcia dla wyjątkowych doświadczeń delegatów iw tym celu oferujemy wszystkim uczestnikom konferencji BMA bezpłatny dostęp do sąsiednich i dostępna kolekcja BMA Prosto z południowego skrzydła.”

READ  W kwietniu Leeds otworzy ogromną przestrzeń do organizowania imprez plenerowych