Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Bristol Press — lokalny komik pomaga w zbieraniu funduszy na naprawę dachu Akademii Piłkarskiej Leszka Wrony poprzez program komediowy

Bristol Press — lokalny komik pomaga w zbieraniu funduszy na naprawę dachu Akademii Piłkarskiej Leszka Wrony poprzez program komediowy

Bristol — w ramach pomocy w doprowadzeniu nowego dachu do Akademii Piłkarskiej Leszka Wrony lokalny komik ma nadzieję na uzyskanie wsparcia społeczności i zebranie funduszy na naprawę dachu w programie komediowym.

Ahmed Bond powiedział, że polski klub Bristol ma kryte boisko do piłki nożnej i od wielu lat jest gospodarzem wielu rodzinnych imprez piłkarskich. FundRaise Da Roof chce naprawić przeciek w dachu i przyczynić się do wielu kolejnych lat wspierania przedsięwzięć piłkarskich Bristolu.

„18 grudnia robimy show” – powiedział Bond. „Dach naprawdę przecieka, a lato było naprawdę deszczowe. Próbujemy to naprawić. Mamy wielką gwiazdę, Marshalla Brandona. Jego prace można oglądać na Netflixie i Comedy Central. stan i kraj, a ostatnio koncertował z Dave’m Chappelle.”

Oczekuje się, że Giancarlo Biondino, zwycięzca Najlepszej Śmiesznej Komedii 2020 roku w Treehouse w Connecticut, będzie prowadził z Robem Artie „Big Jokerem” z Amazon Prime. Bond dołączy także do ekipy komediowej na scenie polskiego klubu Bristol, lepiej znanego pod pseudonimem DeRooms. „Latin śmiech” Philip Anthony poprowadzi wydarzenia wieczoru.

Będziemy się dobrze bawić” – powiedział Bond.

W ramach wydarzenia odbędą się loterie.

„Akademia Piłkarska istnieje od 55 lat, a może nawet dłużej” – powiedział Bond. „W Bristolu odbywa się wiele lig młodzieżowych, zwłaszcza gdy jest niesprzyjająca pogoda. Za każdym razem, gdy tam byłem, dzieciaki biegają w górę i w dół, dobrze się bawiąc. Ma też duże ligi. To jedna z tych rzeczy, które jeśli uda nam się utrzymać dzieci chodzą. Fizycznie i energicznie, zawsze chcemy to wspierać.

Zapewniając również zajęcia dla młodzieży z okolicy, w budynku mieści się Polski Klub Bristol, w którym odbywają się gry i tańce bingo dla starszych klientów. Bond powiedział, że w budynku znajduje się również recepcja, która przez lata gościła „wiele wspomnień” mieszkańców okolicy, niezależnie od tego, czy są to wesela, czy szesnaście słodkich przyjęć.

READ  Sezon 2 Wiedźmina wprowadza drastyczne zmiany, ponieważ kilku nowych aktorów dołącza do Henry'ego Cavill

„To ważne dla wielu członków społeczności” – powiedział Bond. „Jest to również ważne dla mnie osobiście, ponieważ moja córka uczęszczała do akademii piłki nożnej, gdy była młodsza. Chcę, aby to wszystko trwało. To nie jest tak, że grozi im zamknięcie, ale chcemy pomóc z tym pułapem”.

Bond powiedział, że jego córka jest już nastolatką, ale zaczęła grać w akademii około 11 lat temu. Niedawno został członkiem Polskiego Klubu Bristol.

Dla zainteresowanych udziałem w wydarzeniu bilety można kupić na stronie internetowej Event Bright za 20 USD z góry lub 25 USD przy drzwiach. Pokaz zaczyna się o 20:00, a drzwi otwierają się o 19:00?

Opublikowany w Bristol Press, Bristol w piątek, 10 grudnia 2021 o 17:24. Zaktualizowano: piątek, 10 grudnia 2021 o 17:26.