Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Brighton and Hove News » Jeśli lubisz parne kosmiczne dżemy, czytaj dalej…..

Psy wciąż jedzie do Brighton

lokalny promotor, promocje na pudełko z kwasemOgłosili, że wykonują ekscytującą pracę w Książę Albert W Brighton we wtorek 30 sierpnia odbędzie się wspaniały koncert dla Meksyku Cy Stal.

Sei Still wyczarowuje zaktualizowaną wersję fajnej mieszanki Kraftwerk i Neu! oraz Hawkwind, Moon Duo, Stereolab i Rakta, które składają się na fantastyczną, ciągłą kosmiczną przestrzeń motocyklową, w której zapalony słuchacz zostaje przeniesiony do psychodelicznego świata marzeń sennych z początku lat 70. i nielegalnych substancji. To muzyka, którą grasz na głos, zamykasz oczy i unosisz się na wodzie…….

Książę Albert poprowadzi koncert Sei Still (Zdjęcie Nick Linazasuru) (Kliknij, aby powiększyć)

Niemiecki Doner Kebab

Sei Still spędziła kilka lat na rozwijaniu znanej reputacji w swoim rodzinnym Meksyku, dzieląc scenę z takimi jak Stereolab, Kikagaku Moyo, Holy Wave, Institute, New Candys, 10.000 Russos i Lorelle Meets The Obsolete. Następnie przenieśli kije z Mexico City do Berlina, gdzie zaliczyli swój piąty utwór na żywo Sesja Klubu Fuzz Które można znaleźć na ich stronie Bandcamp tutaj.

Sesja Al-Zogh Club Został nagrany na żywo w Monoton Studio w Berlinie, gdzie również nagrywali El Refugio Album wypadł w listopadzie ubiegłego roku. To była ich kontynuacja Debiutancki album z własnym tytułemktóry ujrzał światło dzienne w kwietniu 2020 roku. Oczywiste jest, że jego dźwięk przeszedł proces ewolucji od czasu jego powstania, bez wątpienia odzwierciedlając przejście z jednego kontynentu na drugi.

Album Sei Still w czerwonym winylu

Sei Still wyrusza w 27. europejską trasę koncertową, która odbędzie się w połowie sierpnia i obejmuje 7 koncertów w Wielkiej Brytanii, w tym wspomniany wcześniej koncert Prince Albert. Z powodów osobistych w trasie nie zagra trzech oryginalnych członków, Andrés Lupone (bas), Sebastián Rojas (Farfisa 233, Moog Mother 32) i Mateo Sánchez Galán (gitara, wokal), ale dołączą do nich. perkusista; Ciekawie będzie zobaczyć, czy ten odświeżony skład będzie tak fajny, jak wtedy, gdy zespół wcześniej przyjechał do Brighton we wrześniu ubiegłego roku. The Zespół muzyczny Brighton & Hove Był obecny – przeczytaj naszą recenzję tutaj.

READ  Hongkong w kosmosie: Pekin zaprasza „patriotów” z miasta do przyłączenia się do misji załogowej

Bilety można kupić z wyprzedzeniem od tutaj A tutaj.

Dowiedz się więcej o Sei Still tutaj.

Ulotka – już „rozjaśnij”!