Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Brian Laundrie – Aktualizacja: Najnowsze wiadomości, gdy rodzina obala policję w North Port, twierdząc, że jest odpowiedzialna

„Kości” znalezione w Northport Preserve należą do Briana Laundry: FBI

Władze przyznały, że źle zrozumiały matkę Briana Laundry’ego jako zbiega, przez co szef policji North Port Todd Garrison błędnie twierdził, że znał jego miejsce pobytu podczas wrześniowej konferencji prasowej.

Tymczasem Stephen Bertolino, prawnik Chrisa i Roberty Laundry, odpowiedzieli policji, mówiąc, że nigdy nie powinni byli stracić z oczu pralni.

Powiedział również, że ciało pana Laundry’ego zostanie poddane kremacji bez pogrzebu. Jego rodzice przyznali się do śmierci syna w krótkim, pozbawionym emocji oświadczeniu, wydanym przez ich adwokata i poprosili o prywatność.

Rick Stafford, prawnik rodziny Pettito Schmidt, powiedział, że nie będą składać żadnych oświadczeń dotyczących identyfikacji byłego narzeczonego Gabe Pettito, dopóki nie będą „emocjonalnie gotowi”.

FBI potwierdziło szczątki pana Laundry’ego w dokumentacji dentystycznej, wskazując, że zmarł na długo przed odnalezieniem jego szczątków. Jego rzeczy, w tym notatnik i plecak, zostały opisane jako „naprawialne” i mogą dostarczyć innych wskazówek.

1635281761

Opinia: Czy rodzina Briana Laundry zasługuje na prywatność?

Rodzina Briana Laundry’ego zażądała prywatności, aby opłakiwać utratę syna po tygodniach zainteresowania mediów i nagany od protestujących obozujących przed ich domem.

Ale czy zasługują na tę prywatność?

Austin Sarat wypowiada się na temat Niezależny Sekcja Aswat bada wpływ morderstwa na rodziny sprawców. Pan Pralnia nie został oskarżony o morderstwo, ale wiele osób traktowało jego rodzinę tak, jakby to zrobił.

Czy rodzina Briana Laundry’ego zasługuje na prywatność?

Rodziny podejrzanych o straszne zbrodnie płacą same. Jak powiedział ojciec mordercy: „Nikt nie dba o to, by słyszeć, że w mordercy jest coś dobrego, więc jesteś żołnierzem w prywatnej bitwie pozbawionej publicznego współczucia”.

Greg Graziosi26 paź 2021 21:56

163528094

Greg Graziosi26 października 2021 21:28

1635278304

Policja z North Port potwierdza, że ​​nie przeprowadzono dopasowania DNA na szczątkach Briana Laundrie, ale potwierdza zgodność dokumentacji dentystycznej

Policja Northport potwierdziła w poście na Twitterze, że Brian Laundry został zidentyfikowany na podstawie dokumentacji dentystycznej, która odpowiada tym znalezionym na czaszce znalezionej w Carleton Preserve 20 października.

Publikacja wydziału potwierdziła, że ​​nie przeprowadzono żadnej analizy DNA, aby dopasować czaszkę do pana Pralnia. Ten post powstał w odpowiedzi na fałszywe doniesienia w mediach społecznościowych twierdzące, że DNA z czaszki nie pasuje do DNA pana pralni.

Analiza DNA zostanie wykonana po zakończeniu dochodzenia przez gabinet lekarski.

Greg Graziosi26 października 2021 20:58

1635274524

Rodzice Briana Laundry’ego wracają z prywatnej podróży żałobnej do swojego domu w North Port

Rodzice Briana Laundry’ego właśnie wrócili z prywatnej wycieczki, by opłakiwać syna. Rodzice Laundry, w tym ich córka Cassie, wyjechali gdzieś na Florydę, aby opłakiwać syna z dala od opinii publicznej i prasy.

Para wróciła do swojego domu w Northport, gdzie od tygodni koczują prasa i niewielka grupa protestujących.

Greg Graziosi26 paź 2021 19:55

1635271341

Nadal nie ma informacji, czy szczątki znaleziono w Dolinie Yucca, zaginionej kobiety, Lauren Chu

Nie ma jeszcze informacji, czy na początku tego miesiąca w dolinie Yucca w Kalifornii znaleziono szczątki zaginionej kobiety, Lauren Cho.

Pani Chu, lat 30, zniknęła 28 czerwca po przejściu przez pustynię w Kalifornii. Ludzkie szczątki znaleziono 9 października w dolinie Yucca, ale koroner badający szczątki powiedział, że nie ustalił, czy są to szczątki pani Chu.

Koroner powiedział, że mają nadzieję, że wkrótce otrzymają odpowiedzi.

Greg Graziosi26 paź 2021 19:02

1635268491

Prawnik rodziny Laundry broni swoich klientów przed policją North El Mina

Rzecznik powiedział, że brak współpracy rodziny uniemożliwił im upewnienie się, że Pan Pralnia jest w jego domu. Powiedział, że funkcjonariusze pomylili jego matkę Robertę, gdy prowadziła srebrnego Mustanga. Ten błąd doprowadził do tego, że szef policji North Harbor, Todd Garrison, błędnie powiedział dziennikarzom, że zna miejsce pobytu pana Laundry’ego.

„Zgadzam się z panem Taylorem, że Brian mógł już umrzeć, kiedy NPPD zdała sobie sprawę, że „zgubiła” jego trop. Jednak nie możesz winić rodziny, ponieważ policja nie wiedziała wystarczająco dużo, by śledzić kogoś, kogo wyraźnie obserwowali. ”. Pan Bertolino powiedział w odpowiedzi.

Greg Graziosi26 października 2021 18:14

1635263872

Teoretycy spisku w mediach społecznościowych, tacy jak „Escape” Briana Laundry’ego do „You” trzeciego sezonu

Niektórzy teoretycy spisku w mediach społecznościowych twierdzili, że Brian Laundry wciąż żyje, cytując „Ty” Netflixa jako możliwe wyjaśnienie, w jaki sposób udało mu się uciec z rezerwatu Carlton, pomimo znalezienia szczątków jego szkieletu na bagnach.

„Ty” to serial o seryjnym mordercy, który śledzi, izoluje, a czasem zabija kobietę, w której zakochuje się w ciągu sezonu. Podczas gdy niedawno wydany trzeci sezon serialu zawiera opowieść o zaginionej kobiecie i szaleństwie mediów, próbującym ją znaleźć, teoretycy spiskowi bardziej dbają o zakończenie serialu.

Pod koniec trzeciego sezonu serialu, bohater serialu, Joe, zabija swoją równie morderczą żonę, po tym jak próbuje go okaleczyć. Wiedząc, że będzie ścigany przez całe życie, jeśli jego żona zniknie, amputował mu dwa palce u nóg i zostawił je w swoim domu, który podpalił przed ucieczką do Paryża. Teoretycy spiskowi sugerują, że pralnie – lub sam Pan Pralnia – mogły zasadzić szczątki w rezerwacie Carleton i wykorzystać jego domniemanie śmierci, aby zniknąć. Policja znalazła części czaszki Laundry’ego na bagnach, co oznacza, że ​​jest niezwykle mało prawdopodobne, aby sam podłożył szczątki.

Greg Graziosi26 października 2021 16:57

1635259335

Policja Northport obwiniła rodzinę Briana Laundry’ego za incydent z błędną identyfikacją

W poniedziałek wydział ujawnił, dlaczego szef policji Todd Garrison błędnie sądził, że zna miejsce pobytu Briana Laundry’ego 16 września; Jego funkcjonariusze zgłosili, że widzieli pana Pralni wchodzącego do jego domu. To, co naprawdę zobaczyli, to to, że jego mama prowadziła samochód i miała na sobie czapkę bejsbolową. Dzisiaj departament poinformował, że udostępnił te informacje, aby opinia publiczna mogła zrozumieć, w jaki sposób rodzina rzekomo utrudniała śledztwo.

„Chcieliśmy tylko, aby ludzie lepiej zrozumieli, dlaczego myśleliśmy, że wiemy, że Brian jest w swoim domu. Był to bezpośredni wynik braku współpracy rodziny na początku tego śledztwa”.

Greg Graziosi26 października 2021 15:42

1635256055

Policja Northport przyznała się do wykroczenia między Robertą Laundry i jej synem Brianem, co prowadzi do fałszywego twierdzenia, że ​​znają jego miejsce pobytu.

Policja Northport ujawniła w poniedziałek, że pomyliła Robertę Laundry z jej synem Brianem Laundrym, dlatego szef departamentu twierdził, że zna miejsce pobytu mężczyzny, mimo że zaginął przez kilka dni.

16 września, pięć dni po zgłoszeniu zniknięcia Gabe’a Pettito, komendant policji North Port Ted Garrison powiedział dziennikarzom, że zna miejsce pobytu pana Laundry’ego. W rzeczywistości Pan Pralnia wyjechał już do Carlton Reserve i mógł umrzeć.

Niezależny Graig Graziosi ma pełną historię o tym, jak policja z North Port uwierzyła, że ​​pan Laundrie nadal jest w domu, klikając poniższy link…

Greg Graziosi26 października 2021 14:47

1635252826

Wszystko, co wiemy o przyjaciółce Gabi Pettito

Według FBI szczątki szkieletu Brian Laundry w rezerwacie przyrody na Florydzie zostały pozytywnie zidentyfikowane w zeszłym tygodniu za pomocą dokumentacji dentystycznej.

Pan Pralnia jest przedmiotem obławy od ponad miesiąca, gdy śledczy szukają wskazówek dotyczących morderstwa jego dziewczyny, Gabe Pettito, podczas wspólnej podróży samochodem przez kraj.

Oto wszystko, co wiemy o 23-latku:

Tom Batchelor26 października 2021 13:53